Yüz Dolgusuyla Yüzünüzde Oluşacak Değişiklikler

Yüz Dolgusuyla Yüzünüzde Oluşacak Değişiklikler

Yüz Dolgusu sizi olduğunuzdan daha genç göstereceği için bu işlemden sonra aynalara daha bir özgüvenle bakacaksınız. İnce iğnelerle derinizin alt kısmına enjekte edilen dolgu maddesi sayesinde cildinizdeki çizgiler, yara izleri, çukurluklar yok edilebilirken dudaklarınız ve elmacık kemiklerinizde dolgunlaştırılabilmektedir. Yüz dolgusu işleminden sonra çok kısa bir zamanda cildinizdeki gençleşme fark edilecektir. Bu sayede yüzünüzdeki yorgunluk ifadesi de ortadan kalkmış olacak. Zaman ilerledikçe yüzümüzün en çok göz çevresi, dudak etrafı, çene altı, gerdan ve alın kısmındaki çizgilerde belirginleşme olur. Bütün bu bölgedeki kırışıklıkları ve sarkmaları gidermek için yüz dolgusu yöntemi tercih edilebilir. Kırışıklıkların ve sarkmaların giderilmesi amacıyla kullanıldığı gibi bu yöntemi cildinizdeki yara ve akne izlerinden de kurtulmak için uygulatabilirsiniz.

Dudak Dolgunlaştırma yöntemine başvuranların çoğu genellikle 30 yaş üstü kişilerdir. Bunun nedeni dudaklarda bu yaştan sonra incelmeler yaşanır. Giderek daha ince ve aşağıya doğru şekil almış bir dudak yapısına sahip olursunuz. Burada devreye dudak dolgusu girer. Dudaklarınız ne kadar ince ve şekilsiz olursa olsun bu yöntem sayesinde dudaklarınıza istediğiniz hacmi ve şekli verebilirsiniz. Burada yaşınızın kaç olduğunun hiçbir önemi yok. Yani dudak dolgunlaştırma estetiğini yaptırmak için illa yaşa bağlı bir deformasyonun yaşanması şartı yoktur. Bazıları genetik olarak ince bir dudak yapısına sahiptir bu kişiler daha dolgun bir dudağa sahip olmak için dudak dolgunlaştırma estetiğini yaptırabilir.

Dudak Dolgusu Fiyatları yaptıracağınız işleme göre değişiklik göstermektedir. Sadece dudak dolgunlaştırmak ile dudak dolgunlaştırırken dudak kenarlarındaki çizgileri yok etmek ya da dudağınızdaki şekil bozukluklarını düzeltmek için yapılan işlemler arasında fiyat farkı mutlaka olacaktır. Bu yüzden dudak dolgusu fiyatları hakkında bilgi edinebilmek için bir estetik uzmanına başvurup dudağınız için hangi işlemlerin yapılmasına gerek olduğunu öğrenmelisiniz. Dr. Mustafa Karataş’ın hastalarına bu konudaki önerisi bu işlemlerin yapılıp yapılmaması konusunu gittiğiniz estetik uzmanına bırakmanızdır. Sizin için en doğru kararı o verecektir. Dilerseniz dudak dolgusu fiyatları ve işlemi hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.drmustafakaratas.com adresini de ziyaret edebilirsiniz. Bu sitede işinize yarayacağınızı düşündüğümüz bilgilerin olduğuna inanıyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Yüz Dolgusuyla Yüzünüzde Oluşacak Değişiklikler Yüz Dolgusuyla Yüzünüzde Oluşacak Değişiklikler için yorumda bulun

    Yüz Dolgusuyla Yüzünüzde Oluşacak Değişiklikler için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yüz Dolgusuyla Yüzünüzde Oluşacak Değişiklikler için ilk yorumu yapabilirsin.