Yüksek Sosyete Mert Kimdir?

Star Tv’ de bu sezon ekranlara gelen Yüksek Sosyete dizisi, özellikle genç izleyiciler tarafından büyük beğeniyle takip ediliyor. Genç bir kadroyla karşımıza çıkan Yüksek Sosyete dizisinde oyuncuların performansı da büyük takdir görmekte. Dizide en çok dikkat çeken karakterlerin başında gelen Mert, özellikle genç kızların hayranlık beslediği isimlerin başında geliyor. Peki, Yüksek Sosyete Mert kimdir, gerçek adı nedir ve kaç yaşındadır? İşte tüm detaylarıyla Yüksek Sosyete dizisinin Mert’i karşınızda.

Yüksek Sosyete Dizisi’nde Mert karakterine yakışıklı oyuncu Ozan Dolunay hayat vermekte. Sempatik tavırları ve yakışıklılığıyla göz dolduran Ozan Dolunay, oyunculuk yetenekleriyle de adından söz ettirmeyi başarıyor. 5 Nisan 1991’de Antalya’da dünyaya gelen başarılı oyuncu, Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılarak ekranlara merhaba dedi. Daha sonra Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde rol alan Dolunay, şimdi de Yüksek Sosyete dizisinde rol alıyor.

Biraz da Yüksek Sosyete Mert kimdir? diyelim ve Ozan Dolunay’ın canlandırdığı Mert karakterini tanıyalım. Mert, sosyetenin en tanınmış isimlerinden biri olan Bedia Çalhan’ ın biricik torunu ve varisi. Yıllarca Kerem’le beraber büyüyen; fakat Kerem’in aksine daha yaramaz ve şımarık bir çocuk olan Mert, sürekli Kerem’in yardımlarıyla bir yerlere gelmiş. Arkadaştan ziyade kardeş gibi büyüyen bu ikili, Bedia Çalhan’ın Mert’i Cansu ile evlendirme düşüncesi nedeniyle karşı karşıya geliyor. Çünkü Cansu, Mert’in en yakın arkadaşı Kerem’e aşık. Üstelik Kerem’de ona karşı boş değil. Bu aşk üçgeninin ortasında geçen Yüksek Sosyete dizisi, izleyicilere her yeni bölümde büyük heyecan sunuyor.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yüksek Sosyete Mert Kimdir Yüksek Sosyete Mert Kimdir? için yorumda bulun

    Yüksek Sosyete Mert Kimdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yüksek Sosyete Mert Kimdir? için ilk yorumu yapabilirsin.