Yüksek Sosyete Cansu Kimdir?

Star Tv’ nin beğeni alan dizilerinden biri olan Yüksek Sosyete, genç ve deneyimli oyuncuların bir arada olduğu son derece kaliteli bir yapım. Dizinin başrol karakterlerinden olan Cansu, en merak edilen isimler arasında kendine yer buluyor. Peki, Yüksek Sosyete Cansu kimdir, kaç yaşında ve nereli? Bu soruların yanıtını haberin devamında bulabilirsiniz.

Yüksek Sosyete dizisi Cansu kimdir? sorusu, özellikle sosyal medyada büyük yankı uyandırıyor. Dizide Cansu karakterini son yılların en sevilen genç oyuncuları arasında yer alan Hazar Ergüçlü canlandırıyor. Kuzey Güney ve Medcezir dizileriyle adını duyuran Ergüçlü, şimdi de Yüksek Sosyete dizisinde Cansu karakterine hayat vermekte. Hazar Ergüçlü, 1992 Kıbrıs doğumlu ve 1,70cm boyunda. Güzelliği ve sempatik tavırlarıyla ön plana çıkan Ergüçlü, özellikle erkek izleyicilerin hayranlık beslediği bir isim.

Gelelim Yüksek Sosyete Cansu kimdir? sorumuzun cevabına. Cansu, sosyete dünyasının tanınan ailelerinden olan Korhanlılar ailesinin en küçük kızı. Ailesi oldukça zengin olduğundan çocukluğundan bu yana bir dediği iki edilmemiş, ne var ki tüm bunlar Cansu’yu yeteri kadar mutlu edememiş. Bir de aile içerisinde yaşanan sorunların gün yüzüne çıkmasıyla birlikte gerçek mutluluğu dışarda aramaya başlamış. Bunun için bir organik gıda marketinde işe başlayan Cansu, hem aradığı gerçek arkadaşlığı, hem de yıllardan bu yana hayalini kurduğu rüya gibi aşkı bulacak. Ayrıntıların devamını Yüksek Sosyete dizisinde bulabilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yüksek Sosyete Cansu Kimdir Yüksek Sosyete Cansu Kimdir? için yorumda bulun

    Yüksek Sosyete Cansu Kimdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yüksek Sosyete Cansu Kimdir? için ilk yorumu yapabilirsin.