Yeni Sezon Panço Modelleri

Her bayanın yakından takip ettiği moda sektörü, moda editörlerinin dünya modasını kataloglar, televizyon programları ve de sanal ortamlarda ayağımıza kadar getirmeleri ile bilgi sahibi olmamıza bu vesile ile dünya modası hakkında fikir sahibi olup kendi tarzımıza uygun parçaları kendi zevkimize göre birleştirmemize olanak sağlamaktadır. Kış sezonuna girişte en sükse yapan parçalar, kabanlar, deri ceketler, trench-coat ve yünlü hırkalar, bunun yanı sıra çizme ve bot modelleri olup giyim ürünlerinin gizli kahramanları arasında yer alan özellikle zevk sahibi ve modayı ruhunda yaşayan bayanların sıklıkla kullandığı panço modelleri ile de Orta Asya insanının şıklığını dört dörtlük yansıtmada bir numaralar tekstil ürünleri arasında yer almaktadır. Pançolar, genellikle iş kadınlarının tercih ettiği giyim ürünlerinden biri gibi gözükse de, organizasyon, davet ve önemli gecelerde kullanıcısı tarafından iyi kombinlendiği takdirde muhteşem bir tarz oluşturmakta ve de kişiye havalı bir görünüm kazandırmaktadır. Yeni sezon panço modelleri de bu düşünceyi destekler niteliktedir.

Yeni sezonun trend parçalarından olan panço modelleri, geçen yılların modası olan ve halende rüzgarı devam eden maskülen çizgiler taşımaktadır. Dirsekte biten kol ölçüleri, büyük cepler, çift taraflı giyim olanağı, deri biyeler, kürk detayları, püskül ve kemer aksesuarları ile panço modelleri yeni sezonda görücüye çıkıyor. Öyle ki yeni bir bakış açısı ile oluşturulan yeni sezon panço modelleri tesettürlü bayanların da kolaylıkla kullanabileceği çeşitliliğe ve şıklığa sahip. Daha önceki yıllarda genellikle kısa olarak piyasaya sürülmüş olup, hafızalarda da o şekilde kalmış pançolara bu sezon farklı bir boyut kazandırılmış, panço modellerinde kaban görünümü oluşturarak hem kullanımda rahatlığa hem de görünümde şıklığa gidilmiştir. Oldukça uzun olan bu panço modellerinde gizli kemerlere yer verilmiş, hatta kol ve yaka kısmında kürk detaylar kullanılmıştır. Özellikle kırçıllı panço modelleri, çizgili ve ekose desenli modeller, triko pançolar, balık sırtı desenli yünlü pançolar, düğmeli, fermuarlı ve kapüşonlu panço modelleri, yarasa kollu pançolar yeni sezonda büyük beğeni kazanacak olup, binlerce renk ve model seçeneği ile de her bayan tarafından tercih edilebilecektir.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. yeni-sezon-panco-modelleri Yeni Sezon Panço Modelleri için yorumda bulun

    Yeni Sezon Panço Modelleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yeni Sezon Panço Modelleri için ilk yorumu yapabilirsin.