Yeni Samsung Galaxy Round!

Samsung’un bir süredir çıkarması beklenen dünyanın ilk “kavisli” telefonu olarak adlandırılan Round, sonunda resmi olarak tanıtıldı. Round, yarından itibaren Kore’de satışa sunulacak. Samsung’un yaptığı bir açıklamaya göre; Round, global olarak satışa sunulmayacak. Yani sadece Kore’de satışa açık olacak. Buda kullanıcıların biraz olsun başka şirketlere yönelmesine neden olabilir.

round1

 

Telefon 5.7 inç Super Flexible AMOLED yüzeyli ekran, Full HD özelliği ile birlikte geliyor. İşlemcisi Snapdragon 800 2.3 GHz. iken bu işlemciye 3 GB Ram destek veriyor. Ayrıca arttırılabilir 32 GB’lık dahili depolama alanı bulunuyor. Android sürümü olarak 4.3 ile birlikte gelen telefonun fiziksel özellikleri ise şu şekilde; En kalın noktası 7.9 mm. kalınlığında ve 154 g ağırlığında. Kamera olarakta, 13 MP arka, 1.2 MP ön kamerası bulunuyor.

round2

 

Telefon şimdilik “Luxury Brown” dediğimiz renk seçeneğiyle karşımızda olacak. İleride farklı renkleride eklenecek. Çıkış fiyatı olarak ise 1000$ belirlenmiş. Şimdi sizleri Samsung Tomorrow’un yayınladığı video ile baş başa bırakıyorum.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ahmet Hamdi Köksal dedi ki:

    Dizayn ve özellikler hoşuma gitti. İyi bir telefona benziyor.