WORLD OF TRUCKS BEDAVA ÇARLAR

. World of Trucks adına açılan bu şirkette hali hazırda bulunan EuroTruck oyununu online platforma dönüştürdüler

EuroTruck oyunu online bir oyuna çeviren bir şirkettir. World of Trucks adına açılan bu şirkette hali hazırda bulunan EuroTruck oyununu online platforma dönüştürdüler ve bu sayede akıl almaz bir satış rekoru kırdılar. Steam üzerinde satılan bu oyunu her cihazda oynamak mümkün değildir. Sadece bilgisayar üzerinden ayrıca sadece 64 bit olan işletim sistemlerinde oynayabileceksiniz. EuroTruck oyununda bir tür simülasyon oyunudur. Tır simülasyonunda aldığınız yükleri bir yerden diğer bir yere teslim etmenizi isteyen bir tür taşımacılık oyunudur. Aldığınız yükü belirli bir paraya bir yerden bir diğer yere taşımanızdan ibaret olan bu oyunda tecrübe yani yük teslim ettikçe tecrübe puanı kazanabilir seviye atlayabilirsiniz.

İnternet üzerinde World of Trucks key olarak arama yaptığınız da karşınıza çıkan sayfalarda ücretsiz olarak bulabileceğiniz bir key bulunmuyor. Bu oyun internet üzerinde para ile satılıyor bu nedenle ücretsiz sadece çekilişlere bulabilirsiniz. Bunun içinde bir sürü oyun platformları var. Sosyal medya ve oyun forumlarında birçok çekiliş yapılıyor üstelik size çıkarsa bedavadan var sahibi olabilmenize yarıyor. Bu sayede sizde diğer satın alanlar gibi ücretsiz bir şekilde oyunu oynamamıza yarıyor. Bu oyunları oynayanlar genelde klavyeden oynamıyor. Direksiyon seti satın alarak gerçek bir tır sürermiş gibi kullanıyorlar. Adı üstünde bu oyun bir simülasyon oyunu. O nedenle direksiyon seti ile oynamak daha fazla haz verecektir. Bu nedenle direksiyon setiyle oynamak sizin için daha iyi ve eğlenceli olacaktır.

Bu oyun normalde steam üzerinden asıl oyun satılırken o oyunu aldıktan sonra World of Truck sitesine girerek hesabınızı bağlayarak giriş bilgilerinizi almanız gereklidir. Hesabını bağlayamayanlar internet tarayıcınızdan World of Trucks bağla diyerek arattığınızda sizin önünüze gelen sitelerden inceleyerek hesabınızı bağlayabilirsiniz. Bu sayede sizde oyunun giriş dosyasını indirerek online oynamaya başlayabilirsiniz. Tabi ki bilgisayarınız destekliyorsa. İndirdikten sonra client dosyasına tıkladığınızda açılan sayfada siteden almış olduğunuz girildikten sonra oyun içi ayarlarını yaptıktan sonra oynamaya başlayabilirsiniz. Eğer ki direksiyon setiniz varsa onunda ince ayarlarını yaptıktan sonra talimatlar sizi bekler ekibi kurun ve konvoya başlayın. İyi eğlenceler…


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. WORLD OF TRUCKS BEDAVA ÇARLAR için yorumda bulun

    WORLD OF TRUCKS BEDAVA ÇARLAR için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak WORLD OF TRUCKS BEDAVA ÇARLAR için ilk yorumu yapabilirsin.