Wolfteam Bedava Çarlar 2017

 

Wolfteam Bedava Çarlar 2017

İlk olarak 2007 yılında oyuncularla buluşan ve Joygame firması tarafından yapılan bir oyun olan Wolfteam kısa sürede oyunu oynayan insanlar tarafından oldukça fazla sevildi. Bu nedenle de oyunda çıktığı günden beri fazlasıyla yenilik yapıldı ve kullanıcılara sunuldu.

Aşağıda wofteam hesap şifreleri vardır.Bunların dışında wolfteam bedava çarlar istiyorsanız yoruma mesaj yazınız sırasıyla dağıtılacaktır.

Wolfteam Kullanıcı Adı: Sahtekar1313
Wolfteam Şifre: oguzozkan

Wolfteam Kullanıcı Adı: mardinli_kral
Wolfteam Şifre: 05064548544

Wolfteam Kullanıcı Adı: milkmilk21
Wolfteam Şifre: paragelecek21

Wolfteam Kullanıcı Adı: delibaba001
Wolfteam Şifre: serserim

Wolfteam Kullanıcı Adı: bardax
Wolfteam Şifre: bardax

Wolfteam Kullanıcı Adı: vulture6161
Wolfteam Şifre: onurmertemre

Wolfteam Kullanıcı Adı: Kaybolan112
Wolfteam Şifre: 159753

Wolfteam Kullanıcı Adı: memo65
Wolfteam Şifre: namename

Wolfteam Kullanıcı Adı: bb20001905
Wolfteam Şifre: korkbenden34

Wolfteam Kullanıcı Adı: xsirdash
Wolfteam Şifre: 147147147

Wolfteam Kullanıcı Adı: mehmet123onurkan
Wolfteam Şifre: malatya44

Wolfteam Kullanıcı Adı: delgadomert
Wolfteam Şifre: 123456789

Rütbe:Acemi Teğmen
Wolfteam Kullanıcı Adı: zombimapxd33
Wolfteam Şifre: 053883533553012

Rütbe:Kıdemli AST Subay
Wolfteam Kullanıcı Adı: karakurt567
Wolfteam Şifre: paranoyak

Rütbe:Teğmen
Wolfteam Kullanıcı Adı: keleci21
Wolfteam Şifre: asi2133

Rütbe:Baş Çavuş
Wolfteam Kullanıcı Adı: dumbass55
Wolfteam Şifre: 19982010

Rütbe:Acemi Teğmen
Wolfteam Kullanıcı Adı: zombimapxd33
Wolfteam Şifre: 053883533553012

Rütbe:Tegmen
Wolfteam Kullanıcı Adı: sametxx58
Wolfteam Şifre: joygame

Rütbe:Kdm.Asts.Bçvş
Wolfteam Kullanıcı Adı: sametbatu2011
Wolfteam Şifre: 189018901890

Wolfteam Kullanıcı Adı: xxkralxxkankaxx
Wolfteam Şifre: 12345678912345

Wolfteam Kullanıcı Adı: babakral0202
Wolfteam Şifre: 662002333

Wolfteam Kullanıcı Adı: 07-ali
Wolfteam Şifre: marazalimehmet07

Wolfteam Kullanıcı Adı: donter01
Wolfteam Şifre: sondestan

Wolfteam Kullanıcı Adı: ibo2750
Wolfteam Şifre: 123456

Wolfteam Kullanıcı Adı: wolfgkhn156
Wolfteam Şifre: cimbomlu

Wolfteam Kullanıcı Adı: NOMEREKO
Wolfteam Şifre: istanbul123

Wolfteam Kullanıcı Adı: doflamingo
Wolfteam Şifre: doflamingo2323

Wolfteam Nedir?

Wolfteam bir Türk firması olan Joygame’in tasarımını ve geliştirmesini yaptığı MMOFPS tabanlı bir online bilgisayar oyunudur. Oyunda ise kurtlar ve insanlar arasında geçmekte olan mücadeleye yer veriliyor. Kullanıcılar için pek çok farklı silah imkanı sunulan oyun silahları seçme imkanını ise yine oyuncuya veriyor. Eski yıllardan kalma modası geçmiş silahları kullanabileceği gibi kullanıcılar günümüzde kullanılan modern silahları ve ileri teknoloji silahları da kullanabilirler. Ayrıca her silahın kendisine ait bir özelliği bulunmakta ve silahların menzilleri – ateş mühimmatları birbirinden farklıdır. Seçtiğiniz silahın gücü oyun durumunuzu da etkilemektedir.

Wolfteam Karakterleri

Wolfteam de kurtlar ve insanlar olmak üzere iki ana karakter grubu vardır. Ayrıca bu karakterlerin kırmızı ve mavi gibi takımları da bulunmaktadır. Hem erkek hem de kadın karakterlerin bulunduğu oyun da her karakterin oyuncuya kattığı bazı artılar vardır. Bunlar fazladan altın veya fazladan GP puanı gibi artılardır. Her karakterin kendisine ait bir hikayesi olması da oyuna hikaye bütünlüğü açıdan önemli bir destek sağlıyor.

Wolfteam Rütbeleri

Her online oyunda olan ve oyuncuların birbirlerinden seviye olarak ayrılmalarını sağlayan rütbe özelliği Wolfteam oyununda da bulunmaktadır. Oyunda Gönüllü asker, Subay adayları, Bölüm subayları, subaylar ve generaller ana rütbeleri olmak üzere onlarca alt rütbe vardır. Oyuna yeni başlayan bir oyuncu gönüllü asker kategorisinde yer alırken oyun kazandıkça ve puan aldıkça rütbesini yükseltebilir.

Wolfteam Nakit Özelliği

Oyunda oyun içi para ve nakit para olmak üzere iki ana kategoride para sistemi bulunmaktadır. Oyun içerisinde ki para oynadığınız karşılaşmada ne kadar başarılı olduğunuza bağlı olarak hesabınıza yatmaktadır. Oyun içerisinde size verilen para ile bazı silahları, giysileri ve itemleri alabilirsiniz. Nakit para ise oyun dışarısından yüklenen paraya verilen addır. Dışarıdan yüklenen para miktarına göre hesaplanır ve oyun içi paraya dönüştürülür. Nakit para ile oyunda istediğiniz silahları, giysileri, itemleri, özel eşyaları ve karakterleri satın alabilirsiniz. Bu sayede de karşınıza çıkacak rakiplerden daha güçlü olabilirsiniz.

Wolfteam Oyun Modları

Wolfteam tabi ki sadece kurtların ve insanların birbirlerini öldürdükleri bir oyun değildir. Oyunda birbirinden farklı ve eğlenceli birçok mod bulunmaktadır. Bunlar yıkım modu, kurt işgali modu, ex işgali modu, yıkım s2 modu, uyku modu, bıçak modu, tabanca modu, sniper modu ve kurt avı modu gibi eğlenceli ve zevkli modlardır. Bu farklı modlar sayesinde oyunda tekdüzelikten kurutulabilir ve daha keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Wolfteam Haritalar

Oyunun modlarında olduğu gibi haritalarında da çeşitlilik oldukça fazla. Türk yapımı bir oyun olduğu için de oyunda Türkiye’nin bazı noktaları da bulunmaktadır. Oyunun haritalarında covolt köprüsü, Taksim, paien laboratuvarı, savaş alanı, istasyon, iki tapınak, giriş, depo, kurt şehri, nükleer santral, zeplin, gül, tren fabrikası ve donmuş şehir gibi pek çok farklı harita vardır. Ayrıca bu haritaların her birinin büyüklüğü ve içerisinde ki maksimum oyuncu sayısı farklıdır. Haritaların her birinde farklı modları oynamakta mümkündür.

Son dönemlerin en çok sevilen online oyunlarından olan Wolfteam oyununu oynayabilmek için öncelikle bilgisayarınıza bu oyunu indirmelisiniz. Bilgisayara oyunu indirdikten sonra ise bir Wolfteam hesabı açmanız gerekmektedir. Eğer bir hesap açmak veya bunla uğraşmak istemiyorsanız yazımızın devamında bulunan Wolfteam bedava çarları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi eğer wolfteam çar şifrelerini başka arkadaşlar kullanmış ise üzülmeyiniz.Sizlere wolfteam çar şifresi vereceğiz.Wolfteam çar şifresi yukarıda kalmamışsa aşağıda yorum kısmına yorum yazınız sizide sıraya alıp çar verelim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. semih dedi ki:

  çar gönderin la fakirim

 2. fikloooooooooooooo dedi ki:

  banada car gönderin 2333

 3. fikloooooooooooooo dedi ki:

  banada car gönderin

 4. dsds dedi ki:

  olum şifre deiştirmeyin ya