Wireless Şifresini Nasıl Bulabilirim?

Wireless Şifresini Nasıl Bulabilirim?

            Wireless şifresini nasıl bulabilirim sorusuna dair aradığınız bütün cevapları karşınıza getiriyoruz. Bu yazımızda, bilgisayarınızda olan ya da olası sebeplerden dolayı bilgisayarınızdan dahi silinen ve mevcut halini unuttuğunuz bir şifreyi nasıl hatırlayacağınızı ve bulacağınızı konuşacağız. Yapabileceğimiz şeyleri size maddeler halinde açıklayalım istiyoruz;

  • Görev çubuğun en altda sağ tarafında bulunan Kablosuz bağlantı icona geliyoruz öncelikle,
  • Bu iconun üzerine bastığımda Kablosuz Bağlantılar gözükecektir.
  • Seçmiş olduğumuz bağlantının üzerine gelip sağ basıp özellikler kısmını seçiyoruz,
  • Karakterleri göster dediğimizde Kablosuz bağlantı ile bağlanan bilgisayardaki Wifi Bağlantı şifresini görüntülemiş olacağız.
  • Bu sayede şifreyi de öğrenmiş oluyoruz.

 

Tabi Windows 8.1 ve 10 için durumlar biraz daha farklı. Windows 10 için yapacağınız işlem, öncelikle ağ bağlantılarına girmeniz olacak. Ardından mevcut olarak bağlı olduğunuz interneti seçin ve o internetten özellikler bölümüne gelin. Sonra yine yukarıda yazan sıralamayı takip edin ve kaldığınız yerden yine mevcut şifreyi bulmuş olacaksınız. Sizin için üretilen ve ön plana çıkarılan hemen hemen her türlü fırsatı, yenilikçi bilgiyi ve detaylı haberleri sitemiz üzerinden rahatlıkla takip edebilirsiniz. İhtiyaçlarınız adına yapacağınız pek çok önemli çalışma yer alıyor ve bu çalışmalar adına daha fazla zaman kaybetmeyin ve sitemizi incelemeye devam edin. Durmadan yapacağınız çalışmalar, durmadan ön plana çıkaracağınız yenilikler ve fırsatlar için sizler de detaylı bir içerik hizmetine dahil olabilirsiniz. Çünkü sitemiz, her zaman yeni içerikler üreterek siz değerli takipçilerine en güncel haberleri sunmaya tüm hızı ile devam ediyor. Yenilikler, fırsatlar ve daha fazlası için zaman kaybetmeyin ve ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler bulmaya devam edin. Ayrıcalıklar ve daha fazlası için bizler her zaman buradayız, siz değerli takipçilerimizi bekliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. wifi-sifresini-unuttum-nasil-bulabilirim Wireless Şifresini Nasıl Bulabilirim? için yorumda bulun

    Wireless Şifresini Nasıl Bulabilirim? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Wireless Şifresini Nasıl Bulabilirim? için ilk yorumu yapabilirsin.