Windows 7 Açılış Ekran Görüntüsünü Değiştirme

Bugün sizlerle paylaşacağım program Windows 7 kullanıcılarına hitap ediyor. Bu program ile bilgisayarınızı açılışta, Hoş Geldiniz yazısının olduğu ekrana kendi resminizi koyabilirsiniz. Program tarafımca denenmiştir.

Programın Artı Yönleri;

  • Oldukça düşük boyut,
  • Wallpaper arşivi,
  • Kolay kullanım tek tuşla resim değiştirebilme.

Programın Eksi Yönleri;

  • Wallpaper arşivinin az olması,
  • Türkçe dil desteğinin olmaması.

Programın mantığı ise şu şekildedir. Sizin default Hoş Geldiniz resminizi değiştirerek kendi belirlediğiniz resmi kolayca koyuyor olabilmeniz. Program bu işlemi yaparken bilgisayarınızdaki kodları değiştirmektedir bu yüzden dikkatli olunuz!

Programın Kullanımı:

Önce programımızı indirip rar şifremizi yazıp çalıştırıyoruz. Rar Şifresi: merakligencler.net Program karşımıza açıldı.

 

w7_acilis1
 

Alt tarafta programın sizlere sunduğu bir arşiv var. Bu arşivde ağırlıklı doğa manzara resimleri bulunuyor. Eğer bu arşivdeki fotoğrafları beğenmezseniz “Choose a Folder” seçeneğinden resimlerinizin yolunu belirterek kendi resminizi açabilirsiniz.

 

w7_acilis2
 

Resmimizi seçtikten sonra “Apply” diyoruz ve bir süre bekliyoruz. Tüm işlem tamam! Artık açılış ekranımızın görüntüsü değişti.

 

w7_acilis3
 

 Rar Şifresi: merakligencler.net


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. w7_acilis Windows 7 Açılış Ekran Görüntüsünü Değiştirme için yorumda bulun

    Windows 7 Açılış Ekran Görüntüsünü Değiştirme için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Windows 7 Açılış Ekran Görüntüsünü Değiştirme için ilk yorumu yapabilirsin.