Whatsapp ve Facebook Birleşiyor mu?

Dünyada en çok kullanıcıya sahip olan mesajlaşma uygulaması Whatsapp, Facebook Messenger ile aynı anda çalışacak.

Whatsapp uygulamasını satın alan Facebook, uygulama üzerinde değişiklikler ve yenilikler yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda bildiğiniz gibi Whatsapp uygulamasına artık web.whatsapp.com adresinden de erişim özelliği getirilmişti. Bu özellik sayesinde bilgisayar üzerinden de telefonumuzdaki mesajları okuyup cevaplayabiliyorduk. Bu özellik kullanıcılar arasında çokta beğenilmişti.

Yeni çıkan bir habere göre alpha.whatsapp.com adresinden Facebook bağlantısı ile ortak özellik şeklinde aynı zamanda Facebook Messenger ile birlikte çalışacağından bahsediliyor. Facebook üzerinden giriş yaptığımız bu sistem hala alpha testinde gibi gözüküyor. Giriş yapmaya çalıştığınızda hiç bir eylem olmaması çok doğal çünkü şirket çalışanı veya test kullanıcısı olmadığınızdan dolayı hiçbir yere erişiminiz olmayacaktır.

Şu anlık bildiğiniz gibi Whatsapp için sesli arama özelliği üzerinde çalışılıyor. Bu yüzden öncelikle o özellik gelmeden böyle bir şey yayınlanmayabilir. Ancak yine de iki farklı sisteminde bir araya gelme ihtimali var.

whatsapp-facebook-messenger


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. whatsapp-facebook-birlesiyor Whatsapp ve Facebook Birleşiyor mu? için yorumda bulun

    Whatsapp ve Facebook Birleşiyor mu? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Whatsapp ve Facebook Birleşiyor mu? için ilk yorumu yapabilirsin.