• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Whatsapp ve Facebook Birleşiyor mu?

Whatsapp ve Facebook Birleşiyor mu?

Dünyada en çok kullanıcıya sahip olan mesajlaşma uygulaması Whatsapp, Facebook Messenger ile aynı anda çalışacak.

Whatsapp uygulamasını satın alan Facebook, uygulama üzerinde değişiklikler ve yenilikler yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda bildiğiniz gibi Whatsapp uygulamasına artık web.whatsapp.com adresinden de erişim özelliği getirilmişti. Bu özellik sayesinde bilgisayar üzerinden de telefonumuzdaki mesajları okuyup cevaplayabiliyorduk. Bu özellik kullanıcılar arasında çokta beğenilmişti.

Yeni çıkan bir habere göre alpha.whatsapp.com adresinden Facebook bağlantısı ile ortak özellik şeklinde aynı zamanda Facebook Messenger ile birlikte çalışacağından bahsediliyor. Facebook üzerinden giriş yaptığımız bu sistem hala alpha testinde gibi gözüküyor. Giriş yapmaya çalıştığınızda hiç bir eylem olmaması çok doğal çünkü şirket çalışanı veya test kullanıcısı olmadığınızdan dolayı hiçbir yere erişiminiz olmayacaktır.

Şu anlık bildiğiniz gibi Whatsapp için sesli arama özelliği üzerinde çalışılıyor. Bu yüzden öncelikle o özellik gelmeden böyle bir şey yayınlanmayabilir. Ancak yine de iki farklı sisteminde bir araya gelme ihtimali var.

Whatsapp ve Facebook Birleşiyor mu?

Bir önceki yazımız olan Weekends Are The Best! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YENİ