Watch Dogs 2 Nasıl Olacak ?

Geçtiğimiz günlerde E3 2016’da duyurulan ve on bir dakikalık kısa bir oynanış videosu yayınlanan Watch Dogs’un ikinci oyunu sonunda çıkıyor.Serinin ilk oyununda olduğu gibi bu oyunda da yine bir şeyler hackliyor olacağız ve yine ilk oyunda olduğu gibi ordan oraya gezebileceğimiz kısacası açık bir dünya bizi bekliyor olacak.Öncelikle videoyu bir inceleyelim.

Videoyu izlemek için buraya tıklayabilirsiniz

Videoda söylendiği gibi oyun San Francisco bölgesinde geçecek.Videoda gözüme batan diğer bir şey ise karakterimizin ilk karaktere ilk oyundaki karaktere nazaran biraz daha açık
giyinmesi.Serinin ilk oyunundaki karakter bir ajan gibi kendini gizlemişti ama yeni karakterimize baktığımızda normal günlük yaşantımızda görebileceğimiz bir insanı andırıyor.Her zaman olduğu gibi bu oyunda da önümüze gelen her elektronik alet ve aracı hackleyebiliyoruz.Videonun 2.25’inci saniyesinde gördüğünüz gibi birilerine el sallayabiliyoruz ve o menüde yapabileceğimiz daha fazla şeyler var.Videonun biraz daha ilerisinde ise telefonumuzun arayüzünü görebiliyoruz ve orda haritadan tutun müzik çalara bir çok uygulama var.

Sıra dışı biri olduğumuz için sıra dışı arkadaşlarımızın olması gayet normal videonun 3.53’üncü saniyesinde gördüğümüz havalı arkadaşımızın gözlükleri gerçekten çok ilgimi çekti belli ki o da bizim gibi bir hacker.Ve gelelim videoda gördüğüm en güzel şeylere uzaktan kumandalı oyuncaklarımız var.Dronedan tutun uzaktan kumandalı robota.Karakterimizin dövüş stiline gelecek olursak sinsi saldırılarda çok iyiyiz tabi elimiz silahta tutuyor.Silahlara bakacak olursak da temel silah olarak şok tabancası ve elektrik bombası ya da mayını göze çarpıyor.Tabi her oyunda olduğu gibi bu oyunda da ak-47 silahımız var.Genel olarak karakterimize baktığımızda da gayet çevik ve güçlü bir kişi.Videoda gördüklerim bu kadar kendi yorumlarıma gelecek olursak Watch Dogs 2’de bizi çok güzel süprizler bekliyor diyebilirim.Çoğu oyun serinin ikincisinde ya da serinin bir sonraki oyununda oyuna yeni şeyler katacağım diye oyunu bozarlar ve bir önceki oyunu özletirler ama Watch Dogs bunun tam zıttını yapmış kendi kategorisinde hackerlıkta oyunu geliştirmiş ve muhteşem olmuş diyebilirim.Sizde serinin ikinci oyunuyla ilgili görüşlerinizi yorum olarak atmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 2437 Watch Dogs 2 Nasıl Olacak ? için yorumda bulun

    Watch Dogs 2 Nasıl Olacak ? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Watch Dogs 2 Nasıl Olacak ? için ilk yorumu yapabilirsin.