War Thunder İnceleme

Merhaba arkadaşlar,

Uzun zamandır bir oyun incelemesi yapmamıştım. Sonunda güzel bir oyuna rastlayabildim. Oyun Simulasyon tarzında. Şuan açık betada olan oyundan biraz bahsedecek olursam; Oyuna ilk girdiğimizde bizden bir ülke seçmemizi istiyor. Bu ülkeler: Amerika, Almanya, Sovyet Rusya, İngiltere ve Japonya olmak üzere 6 farklı sınıf var. Her ülkenin uçaklarının tipleri farklı ve ayrıca güçlerinde farklılık olacağını sanmam.

wthndr1

Sınıfımızı seçtikten sonra bir eğitime girmemizi istiyor. Oyundaki kontrolleri amaçları öğrenmeniz için eğitime girmenizi tavsiye ederim. Oyunda mod olarak;

  • Basit,
  • Tarihi Savaşlar ve
  • Simulator

Modları bulunuyor. İsimlerinden de anlayacağınız gibi Basit modda sadece basit bir kullanım ile “W,A,S,D” tuşları ve mause yardımı ile oynuyoruz. Tarihi savaşlar bölümünde ise, biraz daha zor bir biçimde yani yere iniş yaparak uçak kullanıyoruz. Simulator yani “Tamamıyla Gerçekçi Savaşlar” bölümünde ise motoru açış, kalkış, iniş, iniş takımlarını kapatma, uçağı dengede tutma gibi bütün herşeyi biz yapıyoruz ve oldukça çok zor bir mod.

wthndr2

 

Oyunun özelliklerinden bahsedecek olursam; her ülkenin kendine ait değişik modelde uçakları var. Belirli bir miktar parayla seçtiğimiz ülkenin ileri seviye uçaklarını araştırabiliyoruz. Ayrıca her uçağımıza ait hangardan ek silahlar, tamir ve kanatlara yapıştırma gibi ekstraları kullanabiliyoruz. Oyuna kaydolmak ve İndirmek için Tıklayın.

Oyunun video incelemesi ilerleyen günlerde eklenecektir.

Savaştan Görüntüler:


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. mehmet dedi ki:

    gercekten war thunderin indirmesi cok uzun suryo dunden beri indiriyim cok gec oluyo
    yaani 1 saat 5 saat diyo 3 gun diyo sonra yine 2 saat dyo iniyo cikiyo