Vodafone Bedava Sms Paketi

Yeni bir konuyla daha karşınıza çıkıyoruz. Her zaman olduğu gibi sizlere yardımcı olabilmek adına bazı konular yayınlıyoruz ve bu konumuzun içerisinde de size yardımcı olabilmek adına; ”Vodafone Bedava Sms Paketi” adlı bir konu hazırladık. Konumuzun içersinide Vodafone GSM operatörünün yapmış olduğu kampanyalardan bahsedeceğiz. Eğer daha fazla kampanyaya ulaşmak isterseniz sitemizi gezinebilirsiniz veya sitemizin arama butonunu kullanarak bu tür kampanyalara ulaşabilrisiniz. İşte sizlere; ”Vodafone Bedava Sms Paketi”

Vodafone Bedava Sms Paketi

Önceki konularımızda olduğu gibi bu konumuzun içerisinde de hızlı bir şekilde sizlere GSM operatörlerinin yapmış olduğu kampanyalardan bahsedeceğiz. Diğer bir yandan ise bu operatörlerin kampanyalarına nasıl katılınır, neler gerekli bunları söyleyeceğiz. İşte sizlere; ”Vodafone Bedava Sms Paketi”

  • Öncelikle bu tür kampanyalar öncesinde ücretsiz olup daha sonrasında ücretli oluyor. Bunun için kampanyaya katıldıktan 1 ay sonra katıldığınız kampanyadan geri çıkın yoksa kampanya dolayısıyla hattınızdan kontör kesilebilir veya faturanıza ek olarak fatura gelebilir. İşte sizlere bu kampanya hakkında bilgiler;

Şuanda Vodafone GSM operatörünün 1 adet kampanyası bulunuyor ve bu kampanyada; ”Online WEB SMS kampanyası” bu kampanya dahilince günlük olarak 10 adet istediğiniz kişiye istediğiniz mesajı atabiliyorsunuz fakat 10 adetten sonrası telefonunuzun kontörüne yazılıyor  veya faturanıza yazılıyor. Bu kampanyaya katılabilmeniz için vodafone self servis uygulamasını kullanmalısınız veya online sisteme girerek online web sms bölümüne giriyorsunuz daha sonra rehberinizde olan kişiye istediğiniz şekilde mesaj atıyorsunuz. 10 adet sms ücretsiz olup 10 adetten sonrası ücretli bir şekilde tarifenize yazılıyor.  Bunun haricinde Vodafone’un yapmış olduğu bir kampanya bulunmuyor yani sms kampanyası bulunmuyor. Daha detaylı ve daha fazla kampanya için vodafone’un resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz veyahut bizim sitemizin içerisinde arama yaptırabilirsiniz.  Google gibi arama motorlarına yazarak daha fazla bilgilendirici mesaja ulaşabilirsiniz veya vodafone’un forum adresine yazarak bu konu hakkında daha fazla detaylı bilgi alabilirsiniz. Bunun haricinde vodafone müşteri temsilcisini arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz. Şuanlık size bu kadar ve bu şekilde yardımcı olabiliyoruz fakat konu altında yorum yaparak sizlere daha fazla yardımcı olmak isteriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. images (2) Vodafone Bedava Sms Paketi için yorumda bulun

    Vodafone Bedava Sms Paketi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Vodafone Bedava Sms Paketi için ilk yorumu yapabilirsin.