Vodafone Bedava İnternet Paketi

Vodafone Bedava İnternet Paketi

Evet, yeni bir konuyla daha karşınıza çıktık. İşte sizlere Vodafone’un sunmuş olduğu ücretsiz hizmetler ve bu hizmetler hakkında detaylı olarak açıklamalar. Bilindiği üzere şuanda GSM operatörleri arasında kıyasıya bir yarış var ve hepsi gerçekten bütün insanları kendisinde tutmak istiyor çünkü günümüzde telefon mutlaka olması gereken bir icat yani bulundurmamız gerekiyor. Peki içerisinde kontör, dakika, sms, internet nasıl yükleyeceğiz? Tabiki de GSM operatörlerinin vermiş olduğu kampanyalar ve sizin yüklemiş olduğunuz kontörler sayesinde.

Vodafone Ücretsiz İnternet Paketi

Yukarıda dediğimiz gibi Vodafone 3 GSM operatöründen sadece bir tanesi. Geçtiğimiz hafta AVEA adlı GSM operatörü tamamen başka bir firmaya kaydırılarak Türk Telekom oldu. Bununla birlikte tüm GSM operatörleri de teker teker kampanyalarını sunmaya başladı. Şuanda 3 GSM operatörününde ayrı ayrı ücretsiz kampanyaları bulunuyor yani isterseniz internet hakkı, isterseniz sms hakkı, isterseniz dakika hakkı veriliyor. Peki vodafone’un ücretsiz sms hakkı nasıl veriliyor? yani bunu nasıl alacağız? Çok kolay sadece konumuzu okumaya devam edin.
Vodafone’un şuanda kampanyalı olarak ne gibi bir kampanyası var pek fazla bilemiyoruz fakat aşağıda yer alan kodlar sayesinde kendinize ücretsiz internet hakkı tanımlayabilirsiniz. Sadece 1 mesaj atmanız yeterli Vodafone’un uygulamalarından bir tanesini indirmeniz yeterli. Peki ne yapacağız?
Vodafone’a şu şekilde SMS atmanız yeterli; ”ABONE SUPER 2GB yazıyorsunuz ve daha sonra bu mesajı 3636’a gönderiyorsunuz.” Bunun haricinde şuanda bildiğimiz herhangi bir internet kampanyası bulunmuyor fakat sitemizde gezinerek vodafone dahil diğer tüm gsm operatörlerinin kampanyaları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Tüm operatörlerin vermiş olduğu ücretsiz internet, dakika, sms hakkı için isterseniz gsm operatörlerinin internet sitesine göz atabilirsiniz isterseniz bizim sitemizde gezinebilirsiniz çünkü sizlere bundan daha öncesinde bir çok kez vodafone dahil diğer tüm gsm operatörlerinin ücretsiz kampanyalarını paylaşmıştık. Bunlar hakkında bilgi edinmek için ve hızlı bir şekilde ulaşabilmek için sitemizin arama motorunu kullanabilirsiniz. Arama motoruna; ”Vodafone ücretsiz internet, vodafone ücretsiz sms” gibi şeyler yazmanız yeterli olacaktır zira karşınıza bir ton konu çıkacaktır. Aynı şekilde bu aramalarla google gibi arama motorlarında da aramalar yaptırabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Abi bizim car noldu

  2. muhammet dedi ki:

    Abi hepsini denedim olmadı allah rızası için bir çar
    Watson numarası şu 0531453824 hadi bekliyorum