Vildan Atasever Kimdir?

Türkiye’ nin en güzel kadınlarından biri olarak lanse edilen Vildan Atasever, güzelliğiyle tüm bakışları üzerine çekiyor. Erkeklerin en beğendiği isimlerden biri olarak dikkat çeken Vildan Atasever, oynadığı dizi ve filmlerle büyük ses getirmeyi başarıyor. Peki, Vildan Atasever kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir? Bu soruların cevabını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

26 Temmuz 1981’de Bursa’da dünyaya gelen Atasever, 2004’te yayınlanan Azize ve Kurtlar Vadisi Pusu dizilerinde rol alarak ekranlara merhaba demiştir. Daha sonra Kadın İsterse dizisinde Hülya Avşar’ın kızını canlandıran Vildan Atasever, Avşar’la birlikte İki Genç Kız filminde de anne kızı canlandırmıştır. Daha sonra Kader, Osmanlı Cumhuriyeti ve Gece gibi sinema filmlerinde rol alan Atasever, The Memories of The Black Horses adlı yabancı bir sinema filminde de boy göstermiştir.

Vildan Atasever dizilerine baktığımızda ilk saydığımız dizilerin yanı sıra Bıçak Sırtı, Yaralı Yürek, Gece Sesleri, Samanyolu, Başrolde Aşk, Osmanlı Tokadı, Yaz’ın Öyküsü ve Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi yapımlara da rastlıyoruz. Vildan Atasever, bir dönem kendisi gibi ünlü bir oyuncu olan İsmail Hacıoğlu ile evlendi, ikili 2015 yılında boşanma kararı alarak yollarını ayırdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. vildan-atasever-kimdir Vildan Atasever Kimdir? için yorumda bulun

    Vildan Atasever Kimdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Vildan Atasever Kimdir? için ilk yorumu yapabilirsin.