Vestel Profesyonel Servis Hizmetleri

vestel-servisi

Bir önceki tanıtım yazımızda teknolojinin ne denli büyük bir noktada olduğunu aynı zamanda hayatımızı kolaylaştırdığını dile getirmiştik. Bu yazımızda ise evlerimizde, hayatımızda önemli bir yer edinen ve bir o kadarda ihtiyaçlarımızı karşılayan  beyaz eşyalarımız için ufak tavsiyelerle birlikte Vestel marka cihazlarınız için Profesyonel Servis ve Bakım Hizmeti alabileceğiniz yararlı bir adres vereceğiz.

Her ne kadar günümüzdeki ilerleyen teknoloji sayesinde hayatımız kolaylaşsa da kullandığımız teknik aletler bazen bizlere kabus derecesinde sorun çıkartabiliyor. Hele ki İstanbul gibi illerde ikamet ediyorsanız yoğun iş temposu, trafik derken bir hayli bunalıyorsunuz. Evlerinizde kullandığımız çamaşır, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, derin dondurucu, televizyon gibi beyaz eşyalar hiç ummadığınız zamanlarda başınıza feci şekilde problem açabilirler.

Vestel marka beyaz eşyalarınız için İstanbul’un her yerine aynı gün yüksek müşteri memnuniyeti ile sorunsuz arıza takibi, tamir, bakım hizmetleriniz için sizlere Vestel Profesyonel Servis Hizmetleri‘ni önerebilirim. Firma kurulduğundan beri uzman ekibi, yüksek müşteri memnuniyeti ve 1 yıl servis garantisi ile ön plana çıkmakta. Onarım sürecinde ise sizlerden tüm bilgileri toplayıp aynı gün içerisinde İstanbul’un her semtine destek vermekteler. Bu süreçte beyaz eşya, klima, kombi, televizyon gibi araçlarınızı tecrübeli ekipleri ile arıza tespitinin ardından titizlik ile çözmekteler.

Online Servis Kaydı ile çağrı merkezi numaralarından ulaştığınızda hiçbir şekilde dakikalarca bekletilme, gereksiz sorular gibi işlemlere maruz kalmadan haftanın her günü ulaşabileceğiniz formu doldurarak servis kaydınızı gerçekleştirebilir ve aynı gün destek alabilirsiniz.

Uygun fiyat garantisi ile aldığınız bakım onarım hizmetlerinden 1 yıl servis garantisi ile yararlanabilirsiniz.

0216 412 08 10 – 0212 321 87 06 numaralarındaki çağrı merkezlerinden  İstanbul’un tüm semtlerine aynı gün 2 saat aralığında Online Servis Kaydı yöntemi ile destek alabilir ve aynı gün içerisinde arıza takip – onarımını başlatabilirsiniz.

vestel-beyaz-esya

Beyaz Eşya

Vestel marka beyaz eşyalarınızın satın alımından sonraki kullanım döneminizde her türlü çıkan arıza talebiniz için hizmetlerini 1 yıl boyunca garantili vermekteler. Her türlü arıza için çağrı merkezlerinden ulaşabilirsiniz. Bu sayede sahip olduğunuz beyaz eşyaların daha bakımlı, güvenli, temiz, ekonomik çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Televizyon

Vestel marka televizyonlarınız için satın alımınızdan sonra montaj, bakım ve onarım hizmetlerini talep edebilirsiniz. Bu arada arızalı cihazların fişte kalması diğer cihazlara göre daha tehlikeli ve arıza durumunun yüksek olmasını tetikler.

Klima

Vestel marka klima montaj, onarım ve bakım hizmetlerinizi 1 yıl garantili olarak alabilirsiniz. Yaz aylarının başlarında ve ayrıca kış ayları gelirken klimalarınızın bakımlarını düzenli olarak yaptırmanız daha ekonomik güvenli bir hizmet almanızı sağlayacaktır.

http://vestelservisikbal.com/

Advertorial içeriğidir.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. vestel-servisi Vestel Profesyonel Servis Hizmetleri için yorumda bulun

    Vestel Profesyonel Servis Hizmetleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Vestel Profesyonel Servis Hizmetleri için ilk yorumu yapabilirsin.