Umut Yeniden Esra Erol’da

Daha önce Esra Erol’da adlı izdivaç programında aday olarak yer alan Umut, Zuhal Topal’la adlı bir diğer izdivaç programına transfer olmuş, bu transfer sonrasında özellikle sosyal medyada yoğun tartışmalar yaşanmıştı. Sosyal medyada büyük ses getiren bu transfer, Umut’un Hanife ile yaşadığı flört sonrasında daha da konuşulmuştu. Hatırlanacağı üzere ekranların popüler gelin adaylarından biri olan Hanife, ilk kez Esra Erol’da adlı izdivaç programında ekranlara gelmiş ve Umut Yılmaz’a aday olmuştu. Daha sonra Zuhal Topal’ın sunduğu programa transfer olan ikili, burada yeni bir aşka yelken açmıştı.

Zuhal Topal’ın programında Hanife ile yaşadığı tartışmalarla sıkça gündeme gelen Umut, yeniden Esra Erol’un programına transfer oldu. Sözcü Gazetesi’nde yer alan habere göre Umut, Esra Erol’dan af dilemek için bir buket çiçek alarak soluğu başarılı programcının yanında aldı. Esra Erol’dan af dileyen ve geri döndüğünü söyleyen Umut’a nasıl bir tepki verdiği merak edilen Esra Erol’un popüler damat adayını affettiği bildirildi. Bakalım ekranların en popüler damat adayları arasında yer alan Umut, mutluluğu Esra Erol’da bulabilecek mi? Sonucu hep beraber bekleyip göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. umut-yeniden-esra-erolda Umut Yeniden Esra Erol’da için yorumda bulun

    Umut Yeniden Esra Erol’da için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Umut Yeniden Esra Erol’da için ilk yorumu yapabilirsin.