Uludağ Fm Dinle

Bursa’nın yerel radyosu olan Uludağ Fm, Türk musikisinin en güzel örneklerine yer veren,  son derece sevilen bir radyo frekansı. Türk klasik müziği tutkunlarının Bursa’da en üst düzeye çıkardığı Uludağ Fm, sanat müziğinin en sevilen örneklerini Türkiye’nin efsane seslerinden dinleyicilerine sunuyor.

Uludağ Fm Hangi Frekansta Yayın Yapıyor?

Bursa’da karasal yayın üzerinde 91.7 frekansında yayın yapan Uludağ Fm’i İnternet üzerinde de dinlemek mümkün. Türk sanat müziğinin tarihe damga vurmuş şarkılarının Bursa’da en doğru adresi olan bu frekansı her yaş grubundan insan severek takip ediyor. Bursa’da son derece geniş bir dinleyici kitlesine sahip olan Uludağ Fm Türk musikisi tutkunlarının her zaman için ilk tercihi.

Uludağ Fm Ne Tarz Müzik Yayını Yapıyor?

uludag-fm-radyoUludağ Fm yalnızca Türk musikisinin en sevilen eserlerine yer veren bir kanal. Müzeyyen Senar, Zeki Müren, Ahmet Özhan, Sami Aksu gibi Türk müziği efsanelerinin en beğenilen kulaklarda iz bırakan ve hiçbir dönemde eskimeyen en nadide musiki çalışmalarının gün boyunca çalındığı frekans kulakların pasını silmeye bire bir. Ayrıca Türk sanat müziği eserlerini yeniden yorumlayan yeni dönem şarkıcıların parçalarına da yer verilen Uludağ Fm bütün yılların değişmeyen en kaliteli müzik zevklerini yaşatmayı görev ediniyor.

Uludağ Fm Yayın Anlayışı Ve İstek Butonu

Bursa’nın en çok tercih edilen yerel radyolarından biri olan Uludağ Fm kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyen son derece saygın bir kuruluş. Gün içerisinde Türk Sanat müziği eserlerinin en güzellerinin çalındığı 91.7 frekansında müzik ile ruhunuzu beslemenin keyfine varabilirsiniz. İnternet üzerinden Uludağ Fm’in web sitesi aracılığı ile de dinleyebileceğiniz radyoda nereden olursanız olun yaptığınız istek parçalara yer verilmesi de onu diğerlerinden ayıran bir özellik. Web sitesindeki istek formunu doldurun ve musikinin derinliklerinde kaybolmaya hazır olun. Bursa dışında da Türkiye’nin dört bir yanından İnternet üzerinden dinlenebilen Uludağ radyo sizler için Türk klasik müziğinin en sevilen ve en etkileyici eserleri ile dinleyicilerine bir müzik ziyafeti sunmayı hedefliyor. Uludağ Fm 91.7’de. ayrıca İnternet ile bütün Türkiye’de.

kaynak: Radyo dinle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. uludag-fm-radyo Uludağ Fm Dinle için yorumda bulun

    Uludağ Fm Dinle için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Uludağ Fm Dinle için ilk yorumu yapabilirsin.