Twitter takip etmeyenleri toplu takipten çıkarma

Günümüzde aktif bir şekilde kullanılan ve gerçekten nasıl bir uygulama olduğu bilinmeyen Twitter’da toplu takipten çıkarma nasıl olur? Nasıl yapılır? Bugün bu konular hakkında sizlere detaylı bir şekilde bilgi vermeye çalışacağız. Twitter’da çok fazla kişiyi takip ediyorsanız ve bu takip ettiklerinizi nasıl çıkartacaksınız bilmiyorsanız bu konuda sizlere şimdi yardımcı olacağız. İşte sizlere; ”Twitter takip etmeyenleri toplu takipten çıkarma” adlı konumuz…

Twitter takip etmeyenleri toplu takipten çıkarma

Twitter’ı diğer sosyal medya uygulamaları gibi herkes kullanmıyor yani genellikle bazı kesimde bulunan insanlar kullanıyor ve gerçekten çok karmaşık olan bir uygulama yine de bu uygulamanın Facebook gibi milyonlarca kullanıcısı bulunuyor. Aynı zamanda bu uygulamanın içerisinde diğer uygulamalarda olduğu gibi takipleşme olayı bulunuyor. Herkes birbiriyle takipleşiyor fakat takip ettiğiniz kişi sayısı birden yükselmeye başlıyor ve bunlardan bir zamandan sonra çıkmanız gerekiyor. Bunların hepsinden nasıl çıkacaksınız? Bunun yolu var mı? Derken Google’da arama yapmaya başlıyorsunuz. Aslında Twitter’da böyle bir uygulama yok yani kullanılması yasak fakat yine de bazı yardımcı uygulamalar bulunuyor. Bunları kullanarak hızlı bir şekilde takip ettiklerinizden çıkabilirsiniz fakat bu uygulamaları kullandıktan profilinizden kaldırmayı kesinlikle unutmayın zira fazlasıyla sizi zarara uğratacak hatta profilinizin kapanmasına neden olacaktır. Herneyse bu uygulamaları nereden bulacağız? ve nasıl kullanacağız?

  • Bu uygulamaları Google’da aratabilirsiniz ve hızlı bir şekilde takip ettiklerinizden çıkabilirsiniz. Nasıl aratacağız? ”Takipten çıkma, twitter toplu takipten çıkma” gibi aramalarla Google’da arama yaptırıp tüm aramalardan hızlı bir şekilde çıkabilirsiniz. İşte herşey bu kadar kolay ve hızlı bir şekilde oluyor. Eğer takip ettikleriniz çok fazlaysa ve bunun görüntü kirliliği olduğunu düşünüyorsanız bu uygulamalardan hızlı bir şekilde çıkabilirsiniz. Dediğimiz şekilde Google’da arama yaptırıyorsunuz ve yaptırdığınız arama sonrasında twitter uygulamalarına giriş yapıyorsunuz. Daha sonrasında giriş yaptığınız uygulamalar sayesinde hızlı bir şekilde uygulamaları kullanarak takip ettiklerinizden çıkıyorsunuz. Şimdilik bu kadar yardımcı olabiliyoruz fakat sitemiz içerisinde gezinerek bu konular hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilrisiniz veya Google’da arama yaparak bu konular hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. indir Twitter takip etmeyenleri toplu takipten çıkarma için yorumda bulun

    Twitter takip etmeyenleri toplu takipten çıkarma için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Twitter takip etmeyenleri toplu takipten çıkarma için ilk yorumu yapabilirsin.