Turkcell T60 Özellikleri Nedir?

Turkcell T60 Özellikleri Nedir?

            Mobil cihaz pazarında kendine has bir yere sahip olan Turkcell, ürettirdiği telefonlar ile de pek çok kişiye hitap etmeye tüm hızı ile devam ediyor. Son cihazların başında yer alan T60 ürünü, marka için oldukça önemli çözümler sunuyor. Fiyat / performans konusunda kesinlikle çok detaylı sonuçları ortaya çıkaran marka, Turkcell t60 ile rakiplerine en uygun performans çözümlerini sunmaya devam ediyor.

turkcel-t60

Turkcell, yeni akıllı telefonu T60’ı 8 Mayıs’ta Turkcell’in yeni Genel Müdürü Kaan Terzioğlu’nun sunduğu toplantıda tanıtmıştı. Ön sipariş fiyatı 799 TL olan cihazı şu an 899 TL fiyatıyla alabiliyorsunuz. Ön sipariş dönemi artık sonlanmış durumda. Bu yüzden T60’ın fiyatı 899 TL diye geçiyor. Turkcell T60, ZTE Blade S6 modelini temel alıyor. Turkcell’in istediği özelleştirmeleri içeren Turkcell T60, yazılım tarafıyla ayrıca farklılaşıyor. Turkcell T60’ın Vodafone Smart 6 ile benzer modeller olduğunu da hatırlatalım. Teknik özelliklerine bakarsak, Turkcell T60 Qualcomm’un 64 bit desteği sunan 8 çekirdekli Snapdragon 615 işlemcisinden gücünü alıyor.  İşlemcide ARM Cortex A53 tabanlı 1.5 GHz hızında çalışan 8 çekirdekle ile beraber grafik birimi tarafında ise Adreno 405 kullanılıyor. 2 GB RAM ve 16 GB dahili depolamanın olduğu telefon, Turkcell T50 modelinin aksine microSD kart desteği de sunuyor. Bu da hafıza konusunda sıkıntı çekenler için oldukça pratik ve kolay bir çalışma seçeneği demek oluyor.

t60-ozellikleri

Bunu da hatırlatmakta fayda var. İhtiyaçlarınıza yönelik organize edilen birbirinden farklı çalışma biçimleri, yenilikler ve mobil cihaz fırsatlarını incelediğiniz zaman, nakit paraya alınabilecek cihazların arasında oldukça uygun bir ödeme seçeneği sunan T60, gerek kalitesi, gerek ise uygun fiyatı ile tam bir fiyat/performans ürünü diyebiliriz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. t60-ozellikleri-nedir Turkcell T60 Özellikleri Nedir? için yorumda bulun

    Turkcell T60 Özellikleri Nedir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Turkcell T60 Özellikleri Nedir? için ilk yorumu yapabilirsin.