Turkcell Bedava İnternet Paketi

Evet, yeni bir konu da daha sizlerle buluşuyoruz. Bu seferki yardımcı konumuzun başlığı; ”Turkcell Bedava İnternet Paketi”. Bilindiği üzere turkcell 3 GSM operatörlerinden bir tanesi hatta bu GSM operatörlerinden en kalitesi ve en iyisi diyebiliriz. İçerisinde bir çok kez sınıflandırılan paketleri bulunan bu GSM operatörünün hiç mi bedava internet paketi yok? Tabiki de var fakat Turkcell genellikle eğer bir paket satın alırsanız yanında bir paket hediye ediyor.

Turkcell’in şuanda çok güzel bir kampanyası bulunuyor. Bu kampanyalar arasında yer alanlardan bir tanesi de; ”25 ₺ yükle 1 GB interneti kap kampanyası.” Bu kampanya her hat veya her tarife için geçerli mi bilmiyorum ama 25 ₺ yüklediğiniz taktirde hattınıza ücretsiz olarak 1 GB internet paketiniz yükselmiş oluyor. Aynı zamanda bu kampanya gibi diğer kampanyaların güncel hallerini takip etmek için Google’dan araştırma yapabilir veya bizim internet sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Herneyse sizlere Turkcell GSM operatörünün kampanyalarını ve bedava internet paketlerini tanıtmaya devam edelim.

  • Şuanda mesela BİP kampanyası bulunuyor. Bu kampanya dahilinde eğer iOS veya android işletim sistemli telefonlarınızdan Turkcell BİP uygulamasını indirirseniz ücretsiz olarak 1 GB internet hediyesi kazanıyorsunuz. Turkcell BİP uygulamasını indirmek için akıllı telefonlarınızın uygulama mağazasını açın ve arama kutusuna Turkcell BİP yazın daha sonrasında uygulamayı indirin ve anında telefonunuza 1 GB ücretsiz internet paketi yüklensin.
  • Mesela futbol bilgini konuşturuyorsun Turkcell GSM operatörü sana ücretsiz olarak haftalık 100 MB internet veriyor. Bunun için yani bu kampanya için Turkcell internet sitesini ziyaret etmeniz yeterli.
  • Bunların haricinde yine BİP uygulamasının ücretsiz 4.5G keyfiyle 1GB internet paketi bulunuyor yani 1  GB ücretsiz internetiniz ücretsiz bir şekilde hattınıza yükleniyor.

Yukarıda denildiği gibi şuanda mevcut olan ve kampanyada bulunan turkcell internet kampanyaları bu şekilde. Eğer turkcell’in internet sitesini takip ederseniz ve kampanyalardan haberdar olmak için gelen SMS’e izin verirseniz Turkcell her yaptığı ücretsiz internet kampanyasında size bilgilendirme mesajı gönderecektir. Bunların haricinde şuanda bilinen hiç bir ücretsiz internet kampanyası bulunmuyor. Dilerseniz internet sitelerine gezebilir veya turkcell’in internet sitesine bakabilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. indir Turkcell Bedava İnternet Paketi için yorumda bulun

    Turkcell Bedava İnternet Paketi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Turkcell Bedava İnternet Paketi için ilk yorumu yapabilirsin.