The Witcher 3 Türkçe Yama İndir

The Witcher 3 Türkçe Yama

            Merhaba arkadaşlar. Oyun meraklılarının keyifle beklediği bir haberi vermek istiyoruz. Nihayet The Witcher 3 Türkçe Yama çıktı ve indirilmeye hazır. Türk oyuncularının özellikle Türkçe olmasını istediği The Witcher 3: Wild Hunt’ın Türkçe yama çalışması nihayet tamamlandı ve oyun tamamen Türkçe oldu. Bildiğiniz gibi The Witcher 3: Wild Hunt, hem kutulu ve dijital olarak ülkemizde 60-70 TL arasındaki uygun bir fiyat ile satışı ile hem de oyunun kalitesi ile gönlümüzü almayı başarmıştı. Ancak The Witcher 3 ne yazık ki, bir önceki oyun gibi resmi olarak Türkçe olmamıştı.Yine geçtiğimiz aylarda da duyurusu yapılan “The Witcher 3: Wild Hunt – Türkçe Yama Çalışması” nihayet tamamlandı ve yama test edildikten sonra oyunculara sunuldu. Türkçe yamayı sitemizden ya da Türkçe yama için özel olarak hazırlanan web sitesinden ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Oyunun geriye kalan ek paketleri ise ilerleyen günlerde Türkçe olacak.

The Witcher 3 Türkçe Yamayı indirmek için tıklayınız !

 

The Witcher 3 Türkçe Yama Kurulumu

            Yamamızı indirdikten sonra kurulumu yapmak için ihtiyacımız olan detayları sizin için ön plana çıkaralım isterseniz. Türkçe yamanın kurulumunu ve önemli yama notları, forumdaki sayfalarında mutlaka okuyunuz. Yine de oyunun Türkçe yamasını kurmakta sıkıntı çekebilenler olursa, aşağıdaki videolu kurulumdan Türkçe yamanın kurulumunu görebilirler.

            Günümüzde dijital oyunların yeri oldukça önemli bir hale geliyor. Özellikle PS ve PC oyunlarının yeri oldukça farklılaşmakta. Bu yüzden pek çok oyun firması, ülkemizdeki genç oyuncu kitleye ulaşabilmek adına orijinalinde Türkçe dil destekli çözümler sunmaya devam ediyor. Tabi sonradan olsa da, yine de çözümün üretilmesi çok keyifli ve eğlenceli bir oyun deneyimi sunmak için gayet yeterli bir sebep olmakta.

 

The Witcher 3 Türkçe Yama Görüntüleri

 

the-wtcher-3-turkce--yama the-wtcher-3-turkce-yama-indirr- the-wtcher-3-turkce-yama-indirme the-wtcher-3-turkce---yama the-wtcher-3-turkce-yama-- the-wtcher-3-turkce-yama-indir

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. the-wtcher-3-turkce-yama- The Witcher 3 Türkçe Yama İndir için yorumda bulun

    The Witcher 3 Türkçe Yama İndir için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak The Witcher 3 Türkçe Yama İndir için ilk yorumu yapabilirsin.