Tatlı İntikam Başak Kimdir?

Kanal D’nin eğlenceli dizisi Tatlı İntikam, genç oyuncu kadrosuyla dikkat çekmeyi başarıyor. Dizide yer alan karakterlerin özellikleri de dizinin büyük başarı elde etmesinde önemli bir role sahip. Bu karakterlerden birisi de şüphesiz ki Başak. Sosyal medyada Tatlı İntikam dizisi Başak kimdir? sorusunun sıkça sorulduğunu görmekteyiz. Bu haberimizde Tatlı İntikam Başak kimdir? sorusunun yanıtını bulabilirsiniz.

Tatlı İntikam dizisinde Başak rolünü genç oyuncu Hazal Türesan canlandırıyor. 1 Mart 1985’te İzmir’de dünyaya gelen güzel oyuncu 1.70m boyunda ve mavi gözlü. Unutma Beni, Deniz Yıldızı, Yeniden Başla ve Kara Para Aşk gibi başarılı dizilerin ardından Tatlı İntikam dizisinde Başak rolüne hayat vermeye başladı.

Hazal Türesan’dan kısaca bahsettikten sonra bir de Tatlı İntikam Başak kimdir? sorusunun cevabına geçelim. Başak, başrol karakterlerden Pelin’in üniversite yıllarından beri arkadaşı. Dermatolog olarak çalışan Başak, grubu düşünceleriyle yönlendirmeyi çok seviyor. Dizide Sinan’ın arkadaşı Bülent’le birlikte olan Başak, özellikle sempatik tavırları ve olaylar karşısındaki tepkileriyle izleyiciden tam not alıyor. Eğlenceli ve aşk dolu bir kadın olan Başak, aynı zamanda tam bir doğallık hastası.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. tatli-intikam-basak-kimdir Tatlı İntikam Başak Kimdir? için yorumda bulun

    Tatlı İntikam Başak Kimdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Tatlı İntikam Başak Kimdir? için ilk yorumu yapabilirsin.