Tatlı İntikam Barış Kimdir?

Kanal D ekranlarında geçtiğimiz sezon yayınlanmaya başlayan ve kısa süre içerisinde izleyicinin gönlünde taht kuran Tatlı İntikam dizisi, bu sezon da yüksek reyting oranlarıyla dikkat çekiyor. Diziye bu bölümde dâhil olan Barış karakteri, dizinin hareketlenmesinde önemli bir paya sahip. Yakışıklılığı ve karizmasıyla dikkat çeken Barış, izleyici tarafından da sıkı bir takip altında. Tatlı İntikam Barış kimdir, Tatlı İntikam Barış gerçek adı nedir? gibi soruların cevabını arayanlar için özel bir yazı hazırladık.

Tatlı İntikam dizisinde Barış karakterine ünlü oyuncu İlker Kızmaz hayat veriyor. 9 Eylül 1975 İzmir doğumlu olan İlker Kızmaz’ ın boyu 1.80m. 2002’den bu yana kameraların karşısında olan yakışıklı oyuncu, özellikle Aşk-ı Memnu adlı dizide gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çekmişti.

Tatlı İntikam Barış kimdir? sorusunun yanıtını verdikten sonra şimdi de başarılı oyuncunun Tatlı İntikam dizisinde canlandırdığı karakterin analizini yapalım. Barış, Türkiye’nin önde gelen ailelerinden birinin oğludur. Aldığı üst düzey eğitimler ve gösterdiği başarılarla birlikte karizması ve yakışıklılığıyla da göze çarpmaktadır. Çevresindeki tüm kadınların kendisine ilgi duyduğunu bilen; fakat bu konuda daima mantıklı davranan Barış, Pelin’i görür görmez kendisinden etkilenmiştir. Sinan’ın yokluğunda Pelin’i etkilemeyi başaran Barış, Sinan’ın geri dönmesiyle birlikte kendisini 3’lü bir aşk çemberinin içinde bulmuştur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. tatli-intikam-baris-kimdir Tatlı İntikam Barış Kimdir? için yorumda bulun

    Tatlı İntikam Barış Kimdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Tatlı İntikam Barış Kimdir? için ilk yorumu yapabilirsin.