Tam Anlamıyla Instagram: ”Instagram’da Popüler Olma Yöntemleri”

Tam Anlamıyla Instagram; ”Instagram’da Popüler Olma”

Bu tür uygulamalar son zamanlarda fazlasıyla popüler olmaya başladı ve bu uygulamlar popüler oldukça insanlarda popüler olmaaya başladılar. İnsanların büyük bir hevesle ve büyük bir arzuyla katıldıkları bu uygulamalara şimdi sizde katılın ve hızlı bir şekilde popüler olma yolunda ilerleyin. Peki bu yol nedir? Bu yolda neler yapmak gerekli?

Instagram’da popüler olabilmek için öncelikle hepinizin bildiği üzere bir hesabınız olması gerekiyor. Tam anlamıyla instagram’ı kullanabilmeniz için içerisinde yer alan bazı ayarları tamamen yapmanız gerekiyor. Adınızın, soyadınızın girilmesi gibi aynı zamanda profillerinizin ayarlanması gibi. Bu tür şeylere dikkat edilerek hızlı bir şekilde artık sizlerde popüler olabilirsiniz. Instagram’da popüler olabilmek için öncelikle hesap ayarlarınızı yapıyorsunuz ve kendinize bir kategori belirliyorsunuz. Eğer hesabınız bir kişisel hesapsa kendi fotoğraflarınızı veya videolarınızı paylaşabilirsiniz. Bunun haricinde eğer bir sayfaya yönelik paylaşım yapacaksanız komikli, eğlenceli şeyler paylaşarak hızlı bir şekilde bu yolda ilerleyebilirsibiz. Özellikle hesaplarınızı bu şekilde ayarlayarak hızlı bir şekilde yükseliş sağlayabilirsiniz. Şimdi hesap türünüzü belirlediyseniz bunun haricinde gerekli ayarları yapın ve kategorinizi hızlı bir şekilde düzenleyin. Hesabınızın içerisinde 1 – 2 adet görsel atın ve bekleyin. Şimdi ilk önce yapmanız gereken;

– Hesabınızın içerisine gönderi atmak. Daha sonrasında aşağıdaki gibi ilerlemeye devam edin.
– Şimdi yapacağınız şey hesabınıza biraz şişkinlik katmak yani bot takipçi satın almak ama öyle büyük sayılı değil.
– Bot takipçiyi de satın aldıysak şimdi sırada diğer hesapların sizi önermesi gerekiyor. Bunun için biraz ücret ve bütçe ayırmanız gerekmekte. Mesela diğer milyonluk sayfalardan reklam alarak hızlı bir şekilde yükselebilirsiniz. Bu reklamlar hem beğenilerinizin artmasına neden olacak hemde takipçilerinizin yükselmesini sağlayacaktır.
– Şimdi paylaşım atmaya başlayabilirsiniz. Paylaşımlarınızı atarak hızlı bir şekilde yükselin ve takipçileri elde edin.
– Paylaştığınız fotoğrafların altına etiketler eklemeyi unutmayın çünkü küçük takipçili hesapların büyük kurtarıcısı etiketlerdir. Her paylaştığınız fotoğrafın altına; ”Instaday, ınstafollow” gibi etiketler ekleyin. Bu etiketler beğeni kasıp takipçi kazanın.

Instagram’da popüler olmak için bu yollara başvurabilrisiniz. Daha sonrasında diğer hesaplarla birlikte yani büyüdükten sonra diğer takipçili hesaplarla daha fazla takipçi kasmaya başlayın ve karşılıklı reklamlar atın. Karşılıklı reklam atmak için hesabınızın en az 100 bin takipçisi bulunması gerekiyor.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. indir (1) Tam Anlamıyla Instagram: ”Instagram’da Popüler Olma Yöntemleri” için yorumda bulun

    Tam Anlamıyla Instagram: ”Instagram’da Popüler Olma Yöntemleri” için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Tam Anlamıyla Instagram: ”Instagram’da Popüler Olma Yöntemleri” için ilk yorumu yapabilirsin.