Tablolar ile Odanızı Renklendirin

Her gün sunduğumuz birbirinden ekonomik ve pratik dekorasyon fikirlerinden bir yenisi daha sizlerle. Tablolar ile odanızı renklendirin!

Evinizin dekorasyonuna biraz renk, biraz canlılık mı katmak istiyorsunuz? Lakin koltukları renklendirmeye yetecek bütçeniz yok mu? Üzülmeyin. Sizler için ekonomik dekorasyon fikirleri başlığı altında sunduğumuz birbirinden hesaplı ve istişamlı yöntemler ile evinize yepyeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Daha önceki makalelerimizde sizlere kutu kola içeceklerin kutularıyla nasıl dekorasyon yapabileceğinizden bahsetmiştik. Bir başka makalemizde de ahşap mandallar ile odanıza bir avizeyi nasıl yapacağınız bahsedip, fotoğrafları ile birlikte sunmuştuk. Bu makalemizde de sizlere odanızın görünümünü nasıl canlandıracağınızdan bahsedeceğiz.

Küçük alışveriş merkezlerinde ve özellikle ne alırsan bir milyoncularda bulabileceğiniz küçük ebatlı tablolardan 5-10 tane almanız taktirde, bu tabloları simetrik görünümlü gibi dursa da asimetrik bir şekilde duvarınıza monte etmeniz, odanınızı bambaşka bir havaya sokacaktır.

Satın aldığınız tabloların içerisinde, internetten bulduğunuz retro fotoğrafları ekleyebileceğiniz gibi; manzara fotoğrafları da tercihlerinizin arasında olabilir. Tabloların içerisinde koyacağınız fotoğrafların kenarlarından odanızın renklerinde arka planlar ile boşluk bırakarak genel renk uyumunuzu koruyabilirsiniz.

Her ne kadar son dönemlerde kanvas tablolar popülerlik kazansa da, 1 kanvas tablo maliyetine bir çok çerçeveli tablo edinebileceğiniz için, ekonomik olması bakımından çerçeveli tabloları tavsiye etmekteyiz. Hem ekonomik, hem de bol renkli bir oda dekorasyonuna sahip olmak, sizin elinizde.

Birbirinden güzel renkli tablolar ile canlandırılmış bir kaç oda fotoğrafı ile sizleri baş başa bırakalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. tablo-dekorasyon-1 Tablolar ile Odanızı Renklendirin için yorumda bulun

    Tablolar ile Odanızı Renklendirin için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Tablolar ile Odanızı Renklendirin için ilk yorumu yapabilirsin.