Swarm İndir

Swarm, Foursquare’nin en çok kullanılan uygulamasıdır. Canlı konum atma özelliği sayesinde arkadaşlarınızla aynı yerde olup olmadığınızı anlamanıza yardım eder.

Swarm uygulaması konum paylaşarak arkadaşlarınızın sizin nerede olduğunu öğrenebilmesini ve sizlerin de arkadaşlarınızın nerede olduğunu bilmesine yardımcı olan bir sosyal ağ uygulamasıdır.

Swarm uygulaması Türkçe dil seçeneği ile birlikte indirebilirsiniz. Ayrıca Swarm’da size yakında bulunan arkadaşlarınızın isimlerini listeleyebilir, onlarla sohbet edebilir ve gerekirse karşı konum atarak onlarla aynı yerde olduğunuzu belirtebilirsiniz.

Ayrıca Swarm’ı konum paylaşılmasına teşvik eden arkadaşlara göre haftalık ve aylık en fazla puan kazanan kişilerin listesini de yayınlar. Swarm üzerinde çok fazla etkileşime girmiş ve çoğu yerde konum atmış kişiler haftalık mayor seçilirler. Ayrıca bulunduğunuz yerde en fazla konum atan siz olmuşsanız oranın mayoru da siz olursunuz.

Arkadaş ekleme, profil düzenleme, mesaj gönderme, konum paylaşma, lider sıralaması ve da çok ek özelliği bulunan Swarm’ı ücretsiz bir şekilde rahatlıkla indirebilirsiniz.

Swarm nasıl indirilir?

Swarm’ı aşağıda vereceğimiz adresten telefonunuza indirebilirsiniz. Verilen adreste “İndir” butonuna tıklayarak telefonunuza rahatlıkla indirme işlemini başlatabilirsiniz. Swarm tamamen ücretsiz bir uygulamadır ve kurulumdan sonra herhangi ekstra bir özellik için ücret talep etmez. Ayrıca Swarm’a ister hesap oluşturarak isterseniz de Facebook gibi sosyal ağ platformlarından biri ile bağlanarak oturum açabilirsiniz. Facebook gibi bir sosyal ağ ile oturum açtığınızda hem Facebook hem de Swarm kullanan arkadaşlarınızı görüp Swarm’da arkadaş ekleyebilir veya mesaj atabilirsiniz.

Swarm nasıl kurulur?

Swarm’ı kurmak indirmek kadar basittir. Programı indirdikten sonra zaten program kendiliğinden kurulum aşamasına geçer. Sizin yapmanız gereken sadece gerekli izinleri kabul etmek ve program yüklendikten sonra istediğini bir üyelik açma çeşidi ile üyelik açarak kayıt olmak olacaktır.

Swarm indirme linki

Swarm’ı buraya tıklayarak Google Play Mağazası üzerinden rahatlıkla indirebilirsiniz. Tamamen Türkçe ve ücretsiz bir şekilde indirerek kurabilirsiniz. Unutmamanız gereken ek şey ise Swarm’ı kullanırken telefonunuzda konum özelliğini aktif etmek ve Swarm’ın konum özelliğini rahatlıkla kullanabilmesi için telefon ayarlarından gerekli ayarları yapmanız gerekmektedir. Sonrasında Swarm’ın keyfini çıkartabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Swarm İndir Swarm İndir için yorumda bulun

    Swarm İndir için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Swarm İndir için ilk yorumu yapabilirsin.