Survivor Müzikleri

Survivor, dünya tarihinin en çok izlenilen ve en beğenilen yarışması olmaya devam ediyor. İki farklı adada, iki farklı takımın hayat mücadelesi üzerine geliştirilen bu değerli yarışma, sadece Türkiye’de değil, birçok farklı ülkede gösterimde. Türkiye’de de TV8 yani Acun Medya tarafından yayınlanmaya başlayan bu güzel yarışma, Acun Ilıcalı’nın eğlenceli sunumuyla Pazartesi – Salı – Cumartesi ve Pazar günleri TV8 ekranlarında olmaya devam ediyor.

Adalarda aç kalan yarışmacılar, adada bulunan sıradan besinler ile yaşamlarını sürdürmeye çalışıyor. Ancak adadaki Hindistan cevizleri ile doymak neredeyse imkansız. Genellikle her gece aç yatan yarışmacılar, ödül oyunlarına büyük bir şekilde konsantre olarak ödülleri kazanmaya çalışıyor. Yarışmanın daha da ilerlemesi ile birlikte ödüllerin dozajını da arttıran Acun Medya, ilerleyen tarihlerde bambaşka ödüller ile yarışmacılarını buluşturmaya devam edecek.
1-Sia – Bird Set Free

2-Rihanna – Stay

3-Lost Frequencies feat. Janieck Devy – Reality

4-Thrift Shop – Lindsey Stirling & Tyler Ward

5-Ellie Goulding – Love Me Like You Do

6-Brianna – All I Need

7-Daft Punk – Get Lucky

8-Daddy Yankee – Ven Conmigo

9-Otilia – Bilionera

10-Naughty Boy – La La La

11-KadeBostany – Castle in the Snow

12-Maroon 5 – Animals

13-Avicii – Addicted To You

14-The Baseballs – Umbrella

15-Bebe – Mi Guapo

İşte bizim araştırmamıza göre Survivor muzikleri böyle. Siz de yorum kısmından beğendiğiniz Survivor arkaplan şarkısının ismini ve söyleyen sanatçıyı yazın ve beğendiğiniz şarkıları tüm dünya dinlesin.

Survivor ‘ün diğer müziklerine gitmek için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. hellin_4934 dedi ki:

    Lütfen bana yardimci olun