• Genel

Sürekli Türk ve Yabancı Sinema(Film) Yayınlayan TV Kanalları

Ülkemizde bulunan insanlar sinema filmlerine oldukça büyük bir sevgi duygusunu barındırmaktadırlar. Bu yüzden kanallar üzerinde kullanıcılara aktif olarak sadece sinema filmlerini yayınlamakta olan kanallar bulunmaktadır. İnsanlar sinema filmlerini izlemek için her zaman sinema salonlarını tercih edememektedirler. Çünkü sinema filmlerine sık olarak gitmekte olan kişiler maddi durum açısından zorluklar çekmektedirler. Bu durumda olan insanların filmlere olan heyecanların bitmemesi için yabancı veya yerli olarak hizmet vermekte olan sinema filmleri bulunmaktadır. Dizilerden vazgeçen kişiler internet üzerinden ya da televizyon kanalları üzerinden sık olarak sinema kanalları arama çabaları içerisindeler. Bizlerde kendilerine yardımcı olmak için sinema filmlerini aktif olarak yayınlamakta olan kanalları sizlere sunmaya çalışacağız.

Yabancı Sinema Filmlerini Yayınlayan Kanallar

Yabancı sinema filmlerinden büyük bir haz alan ve sürekli olarak izlemekte olan insanlar zaman geçirmek için sinema kanallarını aramaktadırlar. TV4 karamel TV’nin yeni ismi olarak geçmektedir. Star medya gruplarının bünyesinde yer almakta olan televizyon kanalı sürekli olarak sizlere yabancı sinema filmlerini sunmaktadır. Bu kanalların bilgilerine ulaşmak için yazımızın altında yer almakta olan frekansları kullanabilirsiniz. Sizlere yabancı sinema keyiflerini verecek bir diğer televizyon kanalı ise FİL TV olarak hizmet veren televizyon kanalıdır. Kanal bilgilerini kolay bir şekilde televizyonlarınıza kurarak izleyebilirsiniz.  En çok yabancı filmlerini yayınlayan ve oldukça beğenilen sinema kanalı ise SuperFilm TV kanalı olarak bilinmektedir.

Türk Sinema Filmi Yayımlayan Kanallar

İnsanların sık olarak kullanmış oldukları ve oldukça güzel sinema filmlerini yayınlamakta olan kanallardan olan Planet Türk son zamanlarda büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşabilmiştir. Türk sinema filmleri zamanımızda insanlar tarafından çok beğenilmektedir. Sinema keyiflerinizi kaçırmamak için Yeşil Sinema TV, Osmanlı TV veya Anadolu Yurdum TV kanallarını kullanabilirsiniz. Bu kanallar özel olarak hizmet verdikleri için televizyonlarınıza gereken uydu kanal bilgilerinizi elle girmeniz gerekiyor. Düzenli bir şekilde bilgileri girdikten sonra ücretsiz şekilde kanallarda dizi izleme keyfini sürdürebilirsiniz. Üstelik sizlere sunmuş olduğumuz bu kanallar ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Kanal bilgilerine aşağıda bulunmakta olan bilgiler sayesinde televizyonlarınızda izleme keyfini yaşayabilirsiniz.

Yabancı

TV4 (Karamel TV)

TV4, Karamel TV’nin yeni adıdır. Star medya grubunun bünyesinde yer alan kanaldan sürekli yabancı filmleri izleyebilirsiniz. TV4 kanalını televizyonunuza kurmak için gerekli olan bilgiler şu şekildedir:

 

Fil TV

Fil TV kanalı da sürekli yabancı film yayımlayan kanallar arasında yer almaktadır. Kanal bilgileri şu şekildedir:

D-Smart: 160. Kanalda

Turkcell TV: 13. Kanalda

Vodafone TV: 14. Kanalda

Turkbox Euro, Action Box Euro, Aile Box Euro, Extreme Spor

 

Superfilm TV

 

Yerli

Planet Türk

 

 

Yeşil Sinema TV

 

Osmanlı TV

 

Anadolu Yurdum TV

 

Sinema filmleri ülkemizde en çok sevilen televizyon programlarıdır. Hatta bazı kişiler dizilerden ziyade Türk veya yabancı fark etmeden sinema filmlerini izlemeyi tercih ederler. Fakat her hafta veya her gün sinemaya gitmek maddi açıdan sıkıntıya sokabileceği için bu kişiler genellikle evlerinde oturdukları yerden filmlerini izlemeyi tercih ediyorlar. Günümüzde televizyon kanalları içerisinde sürekli Türk veya yabancı sinema filmi yayımlayan kanallar vardır. Bizde sizlere bugün ki yazımızda sürekli bu filmleri yayımlayan kanalları ve kanalların kurulum bilgilerini vereceğiz.

You may also like...

1 Response

  1. ertuğrul akgün dedi ki:

    allah razolsun ama bu kanallar niye çıkmadı otomatik olarak çok güzel kanal yağa süper film tv güzel hepsi güzel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.