Steam’da Ücretsiz Left 4 Dead 2 Çılgınlığı!

Steam karşımıza yepyeni çılgınlıklarla çıkmaya devam ediyor. 

Yaklaşık 20 Aralık’tan beri devam eden indirimlerde, Steam kullanıcılarına bir hediye vermek amacıyla dün gece saatlerinden 26 Aralık akşam 10’a kadar Left 4 Dead 2 oyununu ücretsiz yaptı. Eğer oyunu akşam 10’a kadar indirirseniz oyun orjinal bir biçimde tamamen sizin oluyor! Oyunu almak için tek yapmanız gereken oyunun sayfasına girip oyunu yükle seçeneğine tıklamak. Oyun otomatik olarak hesabınıza eklenecektir!

Left 4 Dead 2 Steam Linki

Yaklaşık 2 gün önce Left 4 Dead 2 Steam’da Kış İndirimleri arasındaydı. Bu indirimlerden para verip alanlar için ne olacağı şu an belli değil. Steam açıklama yapınca tekrar bu yazıyı güncelleyeceğim.

Dün gece saatlerinde bende ücretsiz oyunu ilk gördüğümde girmeye çalışmıştım fakat nafile! Steam’a binlerce kişi akın etmiş, girebilenler ise Left 4 Dead 2 ‘nin sayfasına giremiyorlardı. Arada boşluklar oluyordu fakat hızlı interneti olanlar bunları hemen değerlendiriyordu. Gerçekten girmek çok zordu. Anca 1- 1.30 saate girmeyi başardım ve şuan oyun iniyor 🙂 Sizlerde bu muhteşem oyunu indirmeyi ve oynamayı unutmayın. En güzel kısmı ise; co-op seçeneği ile bu oyunu Steam’daki arkadaşlarınızla oynayabilmeniz. Hele ki ücretsiz se arkadaşlarınıza da önermeyi unutmayın 🙂

 

lft2d2
 

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. mehmet efe dedi ki:

    bence o kadar sey yapma bedava salamindirde