Steam Kış İndirimleri Güncellendi!

Bildiğiniz gibi yaklaşık 3 gündür Steam‘da kış indirimleri sürüyor. Bugün ise değişik oyunlar ile “Günün Fırsatları” güncellendi. Şahsi fikrim olarak açıkçası genel olarak bu kış indirimlerini pek beğenmedim. Güzel oyunlar olsa da açıkçası yılbaşı olduğu için sonbahar indirimlerine göre oyunların biraz daha düşmesini beklerdim. Baktığımızda sonbahar indirimlerinde daha popüler oyunlar daha ucuz fiyatta indirimdeydi. Yine de karar sizin. İndirimlerin kötü olduğunu söylemiyorum. Hepsi oynanabilir oyunlar. Fazla uzatmadan indirimleri sizlere söyleyeyim.

Darksiders II – 9.99$ (Yaklaşık 20 TL)
Age of Empires II HD Edition – 4.99$ (Yaklaşık 10 TL)
Star Wars: KotOR II: The Sith Lords – 4.99$ (Yaklaşık 10 TL)
Counter Strike: Global Offensive – 3.74$ (Yaklaşık 7.5 TL)
Sleeping Dogs – 4.99$ (Yaklaşık – 10 TL)
Starforge 9.99$ (Yaklaşık – 20 TL)
Ace of Spades: Battle Builder – 3.74$ (Yaklaşık 7.5 TL)
Forced – 7.49$ (Yaklaşık 15 TL)
The Wolf Among Us – 16.74$ (Yaklaşık 33.5 TL)

Bugünün indirimlerinde sizlere önerebileceğim en iyi strateji oyunu Age of Empires II HD Edition bulunuyor. Haricinde GTA tarzı Open World yani açık dünya oyunlar seviyorsanız, Sleeping Dogs oyunuda alınabilecek bir fiyatta. The Wolf Amoung Us yaklaşık 33 TL’ye denk geliyor. Biraz pahalı bir fiyat bence. Minecraft tarzı oyunlar seviyorsanız Ace of Spades: Battle Builder oyunu sizlere tavsiyemdir. Alınabilecek fiyattadır. Steamda ki online oyunlar içerisinde çocukluğumuzun unutulmaz oyunu olan Counter Strike’ın Global Offansive versiyonu da ucuz ve alınabilir bir durumda, tavsiye ederim. Star Wars oyunu da ucuz bir fiyata denk geliyor. Star Wars tarzı oyun severler için tavsiyemdir. Haricinde ki oyunlar o kadar popüler bir oyun olmasa da Darksider II oyunu 10$’lık fiyatıyla bana biraz pahalı geldi.

steam-yılbaşı-indirimleri


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. steam-yılbaşı-indirimleri Steam Kış İndirimleri Güncellendi! için yorumda bulun

    Steam Kış İndirimleri Güncellendi! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Steam Kış İndirimleri Güncellendi! için ilk yorumu yapabilirsin.