Sosyal Medyada Nasıl Popüler Olunulur?

Merak edilen sorulardan bir tanesi gerçekten. Neredeyse bir çok genç sosyal medya uygulaması kullanıyor ve bu uygulamalar üzerinde gönderi paylaşarak veya prim yaparak popüler olma yolunda ilerlemeye çalışıyor fakat bu yolda ne gibi şeyler yapmak gerekir? Ne gibi yollara başvurmak gerekir? Popüler olmak için neler gerekli?

Aslında bu olayı gözünüzde büyütmeye gerek yok ve hızlı bir şekilde sizde popüler bir insan olabilirsiniz. Zaten çevrenizde tutulan bir insansanız onların size yaptığı yorumlar ve beğeniler sizi üst sıralara taşıyacaktır. İnsanların sizlerin hakkında yorum yapmasını isteyin ve bu şekilde beğeni ve yorum kasın daha sonrasında aşağıda yer alan bilgilerle popülerlik adımlarınızı atın. İşte sosyal medyada popüler olma yöntemleri;

  • Sosyal medya geniş bir ortam ve içerisinde bir çok insan var. Instagram, facebook, twitter derken bu uygulamalar saymakla bitmez. Şimdi bu uygulamaların içerisinde yer alan bir uygulama sizi direkmen üst sıralara taşıyacaktır zira içerisinde popüler olmak gerçekten çok kolay. Eğer bir erkekseniz tipinizin olması yetecektir ve kızların birden ilgi odağı olacaksınız. Eğer bir kızsanı güzel olmanız herşeyi değiştirecektir. Mesela sesinizin güzel olması da çok fazla etkili olabilir.
  • Bunun haricinde birde şu var ınstagram’da gönderilerinizin altına etiket eklemeyi kesinlikle unutmayın. Ekleyeceğiniz etiketler sizi direkmen yukarıya çıkaracak ve hızlı bir şekilde beğenilerinizin, yorumlarınızın aynı zamanda takipçilerinizin artmasını sağlayacaktır. Örnek olarak bir kaç etiket göstereyim; ”#instaday, instafollow, instablow, follow, takip, geri takip, takip et” gibi etiketler eklemeniz szie beğeni ve takipçi sağlayacaktır.
  • Bunların haricinde 3. parti yazılımlara katılabilrisiniz. Bu yazılımlar sayesinde takipçilerinizi ve beğeni sayılarınızı hızlı bir şekilde arttırabilir. Popüler olma yolunda daha da hızlanabilrisiniz.
  • Popüler olmak için yapabilecekleriniz sınırlı aslında ve gün içerisinde hesaplarınızda insanların canını sıkacak derece de fotoğraf veya video paylaşmanız kesinlikle tehlikeli. Günün belirli saatlerinde paylaşmanız ve gün içerisinde en fazla 3 adet fotoğraf paylaşmanız gerekiyor.
  • İnsanlarla etkileşiminiz fazla olsun. Onları ayırt etmeyin ve profiliniz içerisinde kesinlikle siyaset, din, dil, ırk ayrımı yapmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. indir Sosyal Medyada Nasıl Popüler Olunulur? için yorumda bulun

    Sosyal Medyada Nasıl Popüler Olunulur? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sosyal Medyada Nasıl Popüler Olunulur? için ilk yorumu yapabilirsin.