Snapchat İndir

Snapchat dünya üzerinde en hızlı büyüme hızına sahip uygulamadan biridir. Snapchat’i sitemizden Türkçe ve sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz.

Snapchat anlık yaşadıklarınızı paylaşmanızı sağlayan, dünyada en hızlı bir şekilde büyümeye ve popülerleşmeye sahip olmuş uygulamalardan birisidir.

Snapchat’da paylaşılan hikayeler ekli tüm arkadaşlara paylaşılır ve 24 saat sonrasında kendiliğinden otomatik olarak silinir. Günlük yaşamdan kesitleri arkadaşlar ile paylaşmaya ve sohbet etmeye yarayan Snapchat, özellikle hikayelere ekleyebileceğini çıkartmalar ve gerekli yazılar ile birlikte en çok sevilen uygulamalardan.

Snapchat son zamanlarda o kadar çok popülariteye sahip oldu ki dünyada sosyal ağ üzerinde bir numara olarak bilinen Facebook’un bile dikkatini çekti. Facebook, Snapchat’i satın alamayınca kendi uygulamaları Facebook Mobil, Instagram ve Whatsapp’a Snapchat’a benzer 24 saat sonra otomatik silinen hikayeleri getirmiş olsa da Snapchat’in bu hızını düşürmeyi başaramadı.

Her gün Snapchat uygulamasını onbinlerce kişi akıllı telefonlarına yüklüyor ve milyonlarca kişi yüz milyonlarca Snap paylaşıyorlar. Sürekli güncellenen Snapchat’i sizler de indirip telefonunuzda özgürce kullanmak istiyorsanız aşağıda verdiğimiz adresten Android telefonunuza Snapchat indirebilirsiniz.

Snapchat tamamen Türkçeleştirilmiş ve ücretsiz bir uygulama olması bile birlikte uygulamayı kullanım için ek ücret talep etmez. Bu sayede kullanıcılar eşit bir şekilde Snapchat’i özgürce kullanabilir.

Snapchat’de sadece uygulama içerisinde bazı reklamlar mevcuttur. Bu reklamlar sizler arkadaşlarınızın hikayelerine baktığınızda otomatik çıkar ve rahatsız etmeyecek kadar kısa reklamlardır. İsteyen kullanıcılar ekranın sol veya sağına tıklayarak reklamı geçebilir veya ana menüye dönebilir. Bu şekilde kullanıcıları bunalmayan Snapchat’i aşağıdan ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Snapchat nasıl indirilir?

Snapchat’i indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Tıkladıktan sonra Google Play Mağazası karşınıza çıkacaktır. Mağaza üzerindeki indirme butonuna tıklayarak uygulamayı telefon, tablet veya herhangi bir mağaza destekli Android işletim sistemli cihazınıza indirebilirsiniz. Snapchat Türkçe bir şekilde iner ve indikten sonra üyelik açıp hikaye paylaşmaya başlayabilirsiniz.

Snapchat nasıl kurulur?

Snapchat’i kurmak çok basittir. Yukarıda verdiğimiz adresten Snapchat uygulamasını indirdikten sonra kurulumu yapmak için uygulamanın istediği gerekli izinleri verin ve sonrasında bir hesap oluşturarak Snapchat üzerinde oturum açın. Snapchat’i kullanmak ve üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Snapchat İndir Snapchat İndir için yorumda bulun

    Snapchat İndir için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Snapchat İndir için ilk yorumu yapabilirsin.