Sistem Gereksinimleri Aramaya Son

Genel olarak Sistem Gereksinimleri ile ilgili sorulara bakıldığında en çok sorulan sorulardan birisi en çok sistem isteyen program hangisidir olacaktır. Bu sorunun cevabı olarak ise Adobe programlarını gösterebiliriz. Özellikle profesyonel resim düzenleme programı olan Adobe Photoshop sistem gereksinimleri diğer programlara göre biraz daha yüksektir. Bunun nedeni grafiklerle işlem yapılması ve yüksek çözünürlüklü resimlerde oynama yapılabilmesidir. Aynı şekilde After Effects ve diğer grafik programlarında da bu şekilde yüksek sistemler görebiliriz.

Bunların dışında Program Sistem Gereksinimleri genellikle düşük olup her bilgisayarın açabileceği türdendir. Oyun Sistem Gereksinimleri  ile karşılaştırıldığında ise programlar neredeyse hiç sistem istemiyor diyebiliriz. Bu nedenle eğer bir bilgisayarı iş amaçlı kullanmak istiyorsanız ve sadece basit bir program kullanacaksınız sıradan bir bilgisayar işinizi görecektir. Hatta eski bir bilgisayarda bile AutoCad kullanabilirsiniz. En kötü ihtimalle programınız açılacak ama yavaş çalışacaktır.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. l Sistem Gereksinimleri Aramaya Son için yorumda bulun

    Sistem Gereksinimleri Aramaya Son için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sistem Gereksinimleri Aramaya Son için ilk yorumu yapabilirsin.