• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
SimCity Oyunu İnceleme

SimCity Oyunu İnceleme

SimCity

 

SimCity, büyük küçük demeden her yaşta oyun severin severek oynadığı oyunların başında gelmektedir. Herkesin ismini duyduğu ve az da olsa oynadığı veya oynayan bir arkadaşı olduğu gerçektir. Kadınların da severek oynadığı nadir oyunlardan olan bu oyun, ilk çıkışı olan 1989 yılından itibaren oyun severler için oldukça iyi vakit geçirten bir oyun olmuştur. Oyunda amaç basittir. Sizden bir şehir kurmanız ve o şehri yönetmeniz beklenmektedir. Serinin ilk üç oyunu Maxis, dördüncü oyunu ise Electronic Arts tarafından hazırlanıp, oyun severlerin beğenisine sunulmuştur. Bir tür strateji oyunu olan bu oyunda, şehri iflas etmeden yönetmeniz ve geliştirmeniz gerekmektedir.

Serinin her oyununda birçok yenilik getirilmiş ve oyun sürekli olarak geliştirilmiştir. Oyunlarda bir şehrin tüm sorunları ile karşılaşıldığından dolayı, bazı sorunları aşmak hiç kolay olmamaktadır. Bu oyunu çocuk oyunu yerine koyanlar, genellikle bu oyunu hiç oynamayan insanlardır. SimCity’de başarılı olmak için birçok şey planlamalı, uygulamalı ve doğru planları yaptığınızdan emin olmalısınız. Yoksa trafik sorunu gibi çok basit sorunlar yüzünden, büyük vakit kayıpları yaşayabilir, şehrinizin gidişatını olumsuz yöne çevirebilirsiniz.

SimCity Oyunu İnceleme
SimCity Oyunu İnceleme

Bu tür oyunlarda dikkat edilmesi gereken en önemli şey bütçedir. Bütçeniz ne kadar iyi olursa ve harcamalarınız ne kadar az olursa, başarılı olma şansınız da o kadar artmaktadır. Bu efsanevi oyun serisi, teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin bıkmadan oynanabilecek bir seridir.

Bir önceki yazımız olan Pes 2017 Çıkış Tarihi başlıklı makalemizde Pes 2017 Demo İndir ve Pes 2017 Fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YENİ