Sibel Can O Ses Türkiye’de

Yayınlandığı her sezonda reyting rekorları kıran O Ses Türkiye, bu yıl yine dopdolu geçeceğe benziyor. Yakın zamanda Ebru Gündeş’in Twitter üzerinden bu yıl jüri üyeliğini bıraktığını açıklaması, programın fanları üzerinde şok etkisi yaratmıştı. Ne var ki Ebru Gündeş’in yerine yine bomba bir ismin gelecek olması da büyük heyecan yarattı. Sibel Can, bu sezon O Ses Türkiye jüri koltuğunda oturacak olan 5. isim olacak. Hadise, Athena (Gökhan-Hakan Özoğuz) ve Murat Boz’la birlikte programın jürilerinden biri olması beklenen Sibel Can’ın programa nasıl bir katkı sağlayacağı merak konusu. Bu duruma özellikle Sibel Can fanlarının fazlasıyla sevindiğini söylememiz mümkün.

Ebru Gündeş, bir süre önce Twitter hesabı üzerinden Acun Ilıcalı ve Acun Medyaya, O Ses Türkiye jürisine ve tüm izleyenlere teşekkürlerini sunarak içerisinde bulunduğu durumlardan ötürü dinlenme kararı aldığını belirtmişti. Acun Ilıcalı, çalışma arkadaşı ve yakın dostu olan Gündeş’i kırmadı ve bu kararını saygıyla karşıladı. Hemen çalışmalara başlayan Acun’un Ebru Gündeş’in yerine Sibel Can’la anlaştığı söyleniyor. Sibel Can, gerek sesi; gerekse güzelliğiyle programa farklı bir renk katacak gibi duruyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. sibel-can-o-ses-turkiyede Sibel Can O Ses Türkiye’de için yorumda bulun

    Sibel Can O Ses Türkiye’de için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sibel Can O Ses Türkiye’de için ilk yorumu yapabilirsin.