Şevkat Yerimdar Dizi mi Oluyor?

2013 yılında yayınlanan Şevkat Yerimdar filmi, izleyiciden tam not almayı başaran yapımlardan biri olarak kabul görmüştü. Filmde elde edilen başarıyı fark eden yapımcılar, Şevkat Yerimdar dizisini çekmeye karar verdi. Özgürcan Çevik’ in yine başrolde yer alacağı Şevkat Yerimdar dizisi, Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Peki, Şevkat Yerimdar dizisi ne zaman başlayacak? Şevkat Yerimdar dizi oyuncuları kimler? Tüm ayrıntılar yazımızın devamında.

Şevkat Yerimdar dizisinin başrolünde Özgürcan Çevik’le birlikte Başak Parlak, Tarık Papuççuoğlu, Serkan Kuru ve Cezmi Baskın gibi oyuncular yer alacak. Sinemada gösterdiği başarıyı televizyon ekranlarına da taşıması beklenen dizi, şimdiden büyük merak konusu. Özellikle filmden büyük keyif alan izleyiciler, Şevkat Yerimdar dizisi ne zaman başlayacak? diye merak etmekte. Şevkat Yerimdar dizisinin, ekim ayı ortalarında yayınlanması planlanıyor.

Şevkat Yerimdar dizisinde hikâye aynı, fakat birkaç ekleme de olacak. Mahallenin delikanlısı Şevkat, yine başrolde. Zengin bir kız olan Pelin’e gönlünü kaptıran Şevkat, onu elde edebilmek için türlü yöntemler denemeye devam edecek. Bakalım film olarak büyük başarı elde eden Şevkat Yerimdar, aynı başarıyı televizyon ekranlarında da yakalayabilecek mi, bunu hep beraber göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. sevkat-yerimdar-dizi-mi-oluyor Şevkat Yerimdar Dizi mi Oluyor? için yorumda bulun

    Şevkat Yerimdar Dizi mi Oluyor? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Şevkat Yerimdar Dizi mi Oluyor? için ilk yorumu yapabilirsin.