Seviyor Sevmiyor Dizisi Yiğit Kimdir?

Atv’ nin sevilen dizileri arasında yer alan Seviyor Sevmiyor, ilgi çekici senaryosu ile dikkat çekiyor. Dizide başrol karakterlerden biri olan Yiğit, yakışıklılığıyla özellikle genç kızlardan büyük ilgi görüyor. Seviyor Sevmiyor dizisi Yiğit kimdir? sorusunun cevabını haberimizin detaylarında bulabilirsiniz.

Seviyor Sevmiyor dizisinde Yiğit Balcı karakterini yakışıklı oyuncu Gökhan Alkan canlandırıyor. 1.88cm boyundaki yakışıklı oyuncu, 8 Aralık 1987 İstanbul doğumlu. Gökhan Alkan’ın sevgilisi ise çiçeği burnunda oyuncu Seray Kaya. Gökhan Alkan, ilk olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde oynarken daha sonra ‘’Kocamın Ailesi’’ adlı dizinin başrolünde yer alarak adını duyurmayı başardı.

Gelelim Seviyor Sevmiyor dizisi Yiğit Balcı kimdir? sorusunun cevabına. Yiğit, kendine has prensipleri olan ve kendini işine adamış bir adam. Tahammül edemeyeceği insanlarla vakit geçirmeyen, hatta muhatap dahi olmayan Yiğit, sürekli işini düşünüyor. Duruşunu daima koruyan ve prensiplerini önemseyen Yiğit, dizide ilk aşkı Deniz ile yıllar sonra bir araya gelmenin heyecanını yaşıyor. Deniz ile yeniden bir araya gelirken farklı olayların ortasında kalan Yiğit’in hikâyesinin devamını dizide bulabilirsiniz. Seviyor Sevmiyor, oldukça sürükleyici ve eğlenceli bir dizi olarak izleyicilerin büyük beğenisini kazanıyor.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Seviyor Sevmiyor Dizisi Yiğit Kimdir Seviyor Sevmiyor Dizisi Yiğit Kimdir? için yorumda bulun

    Seviyor Sevmiyor Dizisi Yiğit Kimdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Seviyor Sevmiyor Dizisi Yiğit Kimdir? için ilk yorumu yapabilirsin.