Şehit Ailesi Çarkıfelek’ten Ev Kazandı

Mehmet Ali Erbil’ in sunduğu Çarkıfelek programı, bayram özel programıyla Show Tv ekranlarında yayınlandı. Kurban Bayramı’nın 2.gününde yayınlanan programa ünlü fotoğrafçı Mehmet Turgut, güzel şarkıcı Linet ve başarılı tiyatro, dizi ve film yıldızı Nilgün Belgün konuk oldu. 13 Eylül Salı akşamı saat 20.00’de ekranlara gelen eğlence programı yine dopdolu geçti.

Çarkıfelek programının sunucusu Mehmet Ali Erbil, yaptığı espriler ve şovlarla yine programa renk kattı. Konuklar arasında yer alan başarılı şarkıcı Linet, en güzel parçalarını seslendirerek hem stüdyodakilerin; hem de ekran başındakilerin kulağının pasını sildi.

Programın en beğenilen anı ise İzmir’de yaşayan ve eşini şehit veren Aysun Hanım ve ailesinin ev kazanması oldu. Şehit eşi Aysun Hanım, soru öncesinde ailesiyle beraber kiralık bir evde kaldığını belirtirken eşinin şehit olduğunu söylemesi üzerine Mehmet Ali Erbil’in moralinin bozulduğu gözlendi. Mehmet Ali Erbil’in de yardımıyla 2 numaralı zarfı seçen Aysun Hanım simge sorusunun cevabı olan ‘’Bayrak’’ ı doğru tahmin ederek zarfta yer alan hediyeye hak kazandı. Zarfın büyük heyecanla açılmasının ardından şehit eşi ve ailesi, muhteşem bir ev kazandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. sehit-ailesi-carkifelekten-ev-kazandi Şehit Ailesi Çarkıfelek’ten Ev Kazandı için yorumda bulun

    Şehit Ailesi Çarkıfelek’ten Ev Kazandı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Şehit Ailesi Çarkıfelek’ten Ev Kazandı için ilk yorumu yapabilirsin.