• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Seda Sayan’dan Tülin Hamlesi

Seda Sayan’dan Tülin Hamlesi

13 yıl öncesinde basında en çok haberi yapılan çiftlerden biri olarak tanınan Caner ve Tülin çifti, yıllar sonra yeniden ekranlara döndü. Caner’in Esra Erol’da programına katılması, bir süredir gündemi bir hayli meşgul ediyordu. Ekranların en çok izlenen evlilik programlarından biri olan Esra Erol’da, Caner’in katılımıyla birlikte ününü adeta ikiye katladı. Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunduğu Evleneceksen Gel, bu konuya sessiz kalmadı ve Caner’in yıllar önceki sevgilisi Tülin’i transfer etti.

Tülin ve Caner’in aşkı bir türlü evliliğe dönüşememiş, bu konu uzun süre basını meşgul etmişti. Hatta ekranlardan taşan yorumlar, artık evlerde ve kafelerde dahi konuşulmaya başlanmıştı. Esra Erol’un Caner hamlesine Tülin’i transfer ederek yanıt veren Seda Sayan, böylece dengeyi sağlamak adına önemli bir adım attı.

Yıllar sonra yeniden alevlenen Caner-Tülin aşkı, bu defa farklı bir platformda karşı karşıya geldi. Bir tarafta Esra Erol’da programında gelin adaylarını bekleyen Caner, diğer tarafta Evleneceksen Gel programında damat adaylarını bekleyen Tülin. Bakalım bu ikili aradıkları eşi yeni programlarında bulabilecekler mi? Yoksa bu durum yalnızca bir reyting hamlesi olarak mı kalacak? Bunu hep beraber bekleyip göreceğiz.

Bir önceki yazımız olan Caner Esra Erol'da başlıklı makalemizde Caner Esra Erol, Caner Esra Erol'da ve Caner Esra Erol'un programında hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YENİ