Seçkin Özdemir Artık Kiralık Aşk’ta

Son dönemlerin en beğenilen erkek oyuncularından biri olan Seçkin Özdemir, yeni sezonda Star Tv ekranlarında yayınlanan Kiralık Aşk dizisinde rol alacak. Peki, Seçkin Özdemir kimdir? Yakışıklı oyuncu 1.81m boyunda ve 73 kg. 25 Ağustos 1981’de İstanbul’da dünyaya gelen Özdemir, kariyerine radyo programcılığı yaparak başladı. Bu alanda büyük başarılar elde eden Özdemir, daha sonra dizi sektörüne atıldı. Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Leo karakteriyle kalitesini ispatlayan başarılı oyuncu, bu şekilde kariyer kapılarını sonuna kadar araladı.

Muhteşem Yüzyıl performansından sonra Al Yazmalım, Bir Aşk Hikâyesi, Günahkâr, Racon-Ailem İçin ve Acı Aşk dizilerinde rol alan Seçkin Özdemir, yeni sezonda Kiralık Aşk dizisinde olacak. Kiralık Aşk adlı dizide ‘’Pamir Marden’’ karakterine hayat verecek olan yakışıklı oyuncu, diziye fazlasıyla renk katacağa benziyor. Peki, Kiralık Aşk Pamir kimdir? Özellikle genç kızların büyük ilgi gösterdiği Özdemir’in canlandırdığı Pamir karakterinin nasıl özelliklere sahip olacağı merak konusu. İzleyiciler, Pamir Marden karakterinin Defne ile ilgilenip ilgilenmeyeceğini fazlasıyla merak ediyor. Bakalım Pamir Marden karakteri, başrol karakterlerden biri olan Defne ile ilgilenecek mi? Bu sorunun yanıtı yeni sezonda Star Tv ekranlarında cevap bulacak.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Seçkin Özdemir Artık Kiralık Aşk'ta Seçkin Özdemir Artık Kiralık Aşk’ta için yorumda bulun

    Seçkin Özdemir Artık Kiralık Aşk’ta için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Seçkin Özdemir Artık Kiralık Aşk’ta için ilk yorumu yapabilirsin.