Sami Aksu Altınsoylar Dizisinde

Sosyal Medya uygulaması Vine ile büyük başarı elde eden ve büyük küçük herkesin beğenisini kazanan Sami Aksu, şimdi de Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayacak Altınsoylar dizisinde rol alacak.

Altınsoylar dizisinde Sami Aksu’nun canlandıracağı karakter, kendisine son derece uygun görünüyor. En yakın arkadaşı Hamit ile beraber Adana’dan İstanbul’a gelen Mehmet, Hamit’e kız kardeşi Burcu’yu ararken yardım edecektir. Ne var ki işler Mehmet ve Hamit için pekte yolunda gitmez. Sürekli belaya bulaşan bu ikiliyi İstanbul’da büyük bir sürpriz beklemektedir. Hamit’in kardeşi Burcu, abisinden kaçarken Oğuz adlı bir gençle tanışır. Oğuz’un hayatı da Burcu’nunkinden farksızdır. Biri abisinden, diğeri yetimhaneden kaçan bu ikili, kendilerini bir anda Altınsoylar ailesinin içinde bulur. Oldukça ilginç ve bir o kadar da eğlenceli bir yapıya sahip olan Altınsoylar ailesi, Oğuz ve Burcu’nun hayatında adeta dönüm noktası olacaktır.

Mehmet, Adana’dan İstanbul’ a birlikte geldiği Hamit’le beraber Burcu’yu aramaya koyulur. Hamit, oldukça sert ve acımasız biridir. Mehmet ise onu dizginlemeye çalışan; fakat zaman zaman başını daha da derde sokan bir adamdır. Bu ikilinin yaşayacağı olaylar, diziye fazlasıyla renk katacak gibi duruyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. sami-aksu-altinsoylar-dizisinde Sami Aksu Altınsoylar Dizisinde için yorumda bulun

    Sami Aksu Altınsoylar Dizisinde için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sami Aksu Altınsoylar Dizisinde için ilk yorumu yapabilirsin.