Rüzgarın Kalbi Rüzgar Kim?

Rüzgarın Kalbi dizisinin en beğenilen karakterlerinden biri olan Rüzgar, birkaç bölümde izleyicinin gönlünü fethetmeyi başardı. Bu yazımızda Rüzgarın Kalbi Rüzgar kimdir, gerçek adı nedir, kaç yaşındadır? gibi soruların yanıtlarını vereceğiz.

Rüzgarın Kalbi dizisi Rüzgar kim? sorusu sosyal medyada da gündem konularından biri olarak dikkat çekiyor. Rüzgarın Kalbi dizisinde Rüzgar karakterine Burak Serdar Şanal hayat veriyor. 1.88m boyundaki genç oyuncu, 28 Ağustos 1988’de İstanbul’da doğmuştur. Küçük Kadınlar dizisinde kameraların karşısına geçen başarılı oyuncu, Peri Masalı, Avrupa Avrupa, Dinle Sevgili, Yeşil Deniz, Arka Sokaklar, Kızlar ve Anneleri gibi dizilerde de rol almıştır.

Burak Serdar Şanal’dan kısaca söz ettikten sonra Rüzgarın Kalbi Rüzgar kimdir? sorusunu yanıtlamaya başlayabiliriz. Oldukça zengin ve kültürlü bir ailenin oğlu olan Rüzgar, hayatta her istediğini elde etmiş bir adam. Çok sevdiği Meltem’le evlilik planları yaparken beklenmedik bir trafik kazası nedeniyle Meltem’i kaybeden Rüzgar, bu acıyı hayatı boyunca yaşayacağını düşünerek yaşadığı yeri terk edip gidiyor. Birden bire hayatı değişen ve hiç konuşmayan bir adama dönüşen Rüzgar, hayattan umudunu kesmişken Zeynep’le tanışıyor. Zeynep’le tanıştıktan sonra bir anda hayat bulan Rüzgar’ın hikayesi, izleyiciyi derinden etkileyecek. Cumartesi akşamları saat 20.00’de Fox Tv ekranlarında yayınlanan Rüzgarın Kalbi, müptelası olacağınız türden bir senaryoya ve oldukça başarılı bir oyuncu kadrosuna sahip.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. ruzgarin-kalbi-ruzgar-kim Rüzgarın Kalbi Rüzgar Kim? için yorumda bulun

    Rüzgarın Kalbi Rüzgar Kim? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Rüzgarın Kalbi Rüzgar Kim? için ilk yorumu yapabilirsin.