Rüzgarın Kalbi Dizisi Zeynep Kimdir?

Fox Tv’ nin yeni dizilerinden biri olan Rüzgarın Kalbi, kısa bir süredir yayın hayatına başlamasına rağmen iyi bir reyting düzeyine erişti. Dizinin konusu ve bu konuyu en iyi şekilde işleyen karakterleri, reyting başarısında önemli bir paya sahip. Dizinin en dikkat çeken karakterlerinden biri olan Zeynep, izleyicinin en beğendiği isimlerin başında geliyor. Peki, Rüzgarın Kalbi Zeynep kimdir? Rüzgarın Kalbi dizisi Zeynep’in gerçek adı nedir ve kaç yaşındadır? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Rüzgarın Kalbi Zeynep’in gerçek adı Deniz Baysal. Baysal 5 Nisan 1991 doğumlu olan güzel oyuncu, daha önce birçok yapımda rol aldı. Özellikle Babalar ve Evlatlar, Kayıp Şehir, Kaçak Gelinler, Beyaz Yalan ve Sevda Kuşun Kanadında dizilerinde gösterdiği performansla adından söz ettiren Deniz Baysal, şimdi de Rüzgarın Kalbi dizisinde başrol oynuyor.

Deniz Baysal’dan kısaca bahsettikten sonra Rüzgarın Kalbi Zeynep kimdir? sorusunun cevabına geçebiliriz. Zeynep, oldukça neşeli ve hayat dolu bir kızdır. Çocukluğunda geçirdiği bir kalp rahatsızlığı nedeniyle günden güne tükenen Zeynep, uzun zamandır aşık olduğu Kutay’a olan aşkını itiraf eder ve Kutay’ın da kendisine karşılık vermesiyle bir anda kendini dünyanın en şanslı kadını hissetmeye başlar. Daha sonra Kutay’ın kendisini aldattığını öğrenen Zeynep, büyük bir çöküntü içerisine girer. Zeynep’in hayatı, öğrendiği bu gerçekle birlikte tamamen değişir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. ruzgarin-kalbi-dizisi-zeynep-kimdir Rüzgarın Kalbi Dizisi Zeynep Kimdir? için yorumda bulun

    Rüzgarın Kalbi Dizisi Zeynep Kimdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Rüzgarın Kalbi Dizisi Zeynep Kimdir? için ilk yorumu yapabilirsin.