Rengarenk Dizisinde Sürpriz Ayrılık

Atv’ de ekranlara gelen Rengarenk dizisi, bu sezon adından en çok söz edilen yapımlardan biri olmuştu. Buna rağmen son zamanlarda büyük çatırdamalar yaşayan diziden peş peşe ayrılık haberleri gelmeye devam ediyor. Dizinin senaristlerinin değişmesinin ardından şimdi de başrol karakterlerinden Can’ı canlandıran Kaan Taşener’ in diziden ayrıldığı resmen açıklandı. Kaan Taşener’ in yerine ise bir başka başarılı oyuncu Serhat Teoman gelecek.

Serhat Teoman’ ın diziye katılmasıyla beraber reyting sıralamasında nasıl bir aksiyon alınacağı da merak konusu olmaya başladı. Peki, Serhat Teoman kimdir? 1.82 m boyundaki yakışıklı oyuncu, babasının görev nedeniyle bulunduğu Diyarbakır’da dünyaya geldi. Aslen İzmir’ li olan Teoman ailesinin oğlu Serhat, 4 Haziran 1983’de doğdu.

2006 yılında Yalancı Yarim dizisindeki Cenk rolüyle dikkatleri çeken Serhat Teoman, daha sonra Yemin, Avrupa Yakası, Kız Takımı, Hepimiz Birimiz İçin, Uygun Adım Aşk, Kuzey Güney, Bugünün Saraylısı, Acil Servis ve Acil Aşk Aranıyor dizilerinde rol aldı. Aynı zamanda tiyatro ve sinema oyuncusu olan Teoman, yakışıklılığı ve güçlü fiziğiyle özellikler genç kızların ilgi duyduğu bir isim.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. rengarenk-dizisinde-surpriz-ayrilik Rengarenk Dizisinde Sürpriz Ayrılık için yorumda bulun

    Rengarenk Dizisinde Sürpriz Ayrılık için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Rengarenk Dizisinde Sürpriz Ayrılık için ilk yorumu yapabilirsin.