Rengarenk Dizisi Can Kimdir?

Atv ekranlarında yayınlanan Rengarenk dizisi, romantik komedi tadında son derece eğlenceli bir dizi. Her biri dikkat çeken karakterlerden oluşan Rengarenk dizisi, seyircilere keyifli anlar yaşatıyor. Dizide başrol karakterlerinden biri olan Can, en dikkat çekici isimler arasında yer alıyor. Peki, Rengarenk dizisi Can kimdir? Rengarenk dizisinde Can karakterini Kaan Taşener’ in canlandırdığını görüyoruz. Son yılların başarılı oyuncularından biri olan Kaan Taşener, 1979 doğumlu.

Can, dizide kendini sokak hayvanlarının tedavisine ve bakımına adamış idealist bir veteriner. İzmir’ de sokak hayvanlarının bakımıyla yakından ilgilenen Can, aşka inanmayan ve aşkın yalan olduğunu düşünen, geçmişte yaşadığı kötü tecrübeler nedeniyle bu düşünceye sahip olan biri.

Can, ünlü oyuncu Renk ile tanışır; fakat onun ünlü bir oyuncu olduğunu bilmez. Renk’ i tanıdıktan sonra hayatında önemli değişimler yaşanan Can’ın yaşadığı trajikomik olaylar, izleyenlere büyük keyif yaşatacak. Can, oldukça hassas ve duygusal bir karaktere sahip, yine de insanların bu yönünü görmemesi için eğlenceli bir kimliğin arkasında gizlenmeyi tercih etmekte.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Rengarenk Dizisi Can Kimdir Rengarenk Dizisi Can Kimdir? için yorumda bulun

    Rengarenk Dizisi Can Kimdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Rengarenk Dizisi Can Kimdir? için ilk yorumu yapabilirsin.