Radyo Fenomen ve Pal Station Nereden Dinlenir

radyo fenomen

radyo fenomen

RADYO FENOMEN PAL STATİON YABANCI HİT ŞARKILARIN VAZGEÇİLMEZ RADYOLARI

Radyo Fenomen, Pal Station ile birlikte yabancı şarkıların vazgeçilmez radyosu olmuştur. Gündemden düşmeyen dillere destan olan tüm yabancı şarkıları bu radyolar aracılığı ile dinleyip sevdiklerimiz ile paylaşmaktayız. Türkiye’de özel radyoculuğun hayata geçmesi ile birlikte radyo kanalları peş peşe açılmaya başlamıştır. Fakat açılan radyo kanallarının büyük çoğunluğunu Türkçe yayın yapan radyolar oluşturmaktaydı.

Yabancı müzik severler için ise bu formatta yayın yapan bir radyo kanalı yoktur. 2000’li yılların başlarına doğru Fenomen Fm ve Pal Station ile birlikte bu daldaki açlık sonlandırılmış radyo dinleyicisinin beklentisi gerçekleştirilmiştir. Öyleki Dünyaca ünlü starların tüm şarkılarını bu radyo kanalları sayesinde dinleyebiliyor beraberinde sevdiklerimiz ile paylaşabiliyoruz.
Gelişen teknoloji ile birlikte sadece arabalarda ve evlerde değil artık cep telefonlarımızda mobil destekli formatları ile tüm kitleye sorunsuz bir şekilde ulaşmakta ve sosyal medya mecraları üzerinde de bu radyo kanallarını paylaşabilmekteyiz. Şimde de bu radyo kanallarını yakında tanıyalım.

Radyo Fenomen ve Pal Station Hakkında Bilgiler
Radyo Fenomen 12 Eylül 2006′da Cem Hakko ve Olivier Mauxion tarafından İstanbul ili üzerinde kurulmuş yabancı ve zaman zaman yerli pop şarkıları ile dinleyenlerine hizmet veren bir radyo kanalıdır. Radyo istasyonu Türkiye’nin birçok büyük ilinde karasal ağa sahiptir.
Beraberinde birçok radyo dinleme sitesinde ve mobil olarak online bir şekilde de hizmet vermektedir. Radyo aynı zamanda bünyesinde en çok dinlenilen Top10 listesini barındırmakta ve dinleyenlerine sunmaktadır. Radyo istasyonunu dinlemek için “Radyo Fenomen Dinle” bağlantı adresini takip etmeniz yeterlidir.

Radyo kanalının top10 listesi ise şöyledir;
1. LP LOST ON YOU (REMIX)
2. SAGI ABITBUL STANGA
3. MAHMUT ORHAN FT. SENA ŞENER FEEL
4. DJ ANTOINE SNAKE CHARMER
5. DJ KATCH THE HORNS
6. DESIIGNER PANDA
7. ARASH FT. SNOOP DOGG OMG
8. ERA ISTREFI BONBON
9. SIA THE GREATEST
10. DJ SNAKE FT. JUSTIN BIEBERLET ME LOVE YOU

Pal Station‘da Fenomen gibi yabancı hit şarkıları ile dinleyenlerine hizmet veren bir ulusal radyo kanalıdır. Pal Nostalji, Pal Doğa, Pal Fm radyo kanalının kardeş radyosudur. 1 Mart 2008 tarihinde yayın hayatına başlamış ve günümüze kadar başarılı bir şekilde yayın hayatını sürdürmektedir.
Radyo kanalının önemli Dj’leri ise şöyledir; Mehmet Fatih Doğan, Aykut Balcı, Fikret Kocamaz, Furkan Yılmaz’dır. Bu radyo kanalını dinlemek için ise “Pal Station Dinle” bağlantı adresini takip etmeniz yeterlidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. radyo fenomen Radyo Fenomen ve Pal Station Nereden Dinlenir için yorumda bulun

    Radyo Fenomen ve Pal Station Nereden Dinlenir için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Radyo Fenomen ve Pal Station Nereden Dinlenir için ilk yorumu yapabilirsin.