Pttcell Bedava Mesajlaşma Paketi

Pttcell bedava mesajlaşma paketi adı altında internet üzerinden yaptığınız araştırmalar da birçok forum sitesinde belli belirsiz paketler olduğunu göreceksiniz.

Pttcell de diğer operatörler gibi çok daha fazla müşteri çekmek için bedava ve hediye paketlerini yapmaya başladı. Diğer operatörler bunu oldukça fazla yaptıkları için pttcell de aralarına girerek rekabet düzeyini biraz daha artırmak gayesindedir.

Pttcell bedava mesajlaşma paketi adı altında internet üzerinden yaptığınız araştırmalar da birçok forum sitesinde astarı belli belirsiz paketler olduğunu göreceksiniz. Bundan dolayı da bu astarı belirsiz olan paketlerden sonra bizim az sonra sizlere vereceğimiz paketleri kullanmanız gerekmektedir. Pttcell bedava mesaj için akıllı telefonlarınızın mesaj bölümünden 5000 sms yazarak bu yazdığınız iletiyi 1788’e kısa mesaj yolu ile gönderebilirsiniz. Size gelen anlık mesajda ise 1 ay süre boyunca bu tarifeyi kullanabileceğiniz yazacaktır. Bu paket oldukça en çok kullanılan pttcell paketi olmaktadır. 1 ay süre boyunca akıllı telefonlarınızdan kolayca istediğiniz kişilere smsgönderebilirsiniz.

Pttcell bir diğer paket ise oldukça fazla mesajlaşma hakkı vermektedir. Bu paketi yapabilmek için ise yine akıllı telefonlarınızdan mesajlar bölümüne girerek burada bulunan kısa mesaj kutucuğuna 2000 yazarak bu yazdığınız iletiyi 1788’e gönderebilirsiniz. Size gelen mesaj da ise 1 ay boyunca her yöne 2000 SMS kullanabileceğiniz yazacaktır. 2000 mesaj hakkınızı bir aylık süre zarfında kullanabileceksiniz. 5000 mesaj hakkı ve 2000 mesaj hakkının yanı sıra bir de diğer mesaj hakları vardır. Ancak onların bir çoğunluğu ücretli ve ücreti de biraz daha fazla olduğu için sizlere hiç tavsiye etmemekteyiz. Operatör dünyasına son zamanlarda giren Pttcell müşterilerine karşı böyle haklar verdiği müddetçe sanırım uzun soluklu bir operatör tecrübesi yaşayacakmış gibi durmaktadır. Bundan dolayı da sizler de gerekli araştırmaları yaparak kendinize en uygun gelen operatörü seçmelisiniz. Seçtiğiniz operatörde eğer ki faturalı tarifelerine geçecek olursanız eğer daha karlı bir anlaşma yapmış olacaksınız.Pttcell bedava paketleri için yine internet üzerinde farklı forum sitelerinde yazılanları yapabilirsiniz. Ya da kendi sitesini ziyaret ederek orada var olan paketleri de seçme şansınız vardır.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Pttcell Bedava Mesajlaşma Paketi için yorumda bulun

    Pttcell Bedava Mesajlaşma Paketi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Pttcell Bedava Mesajlaşma Paketi için ilk yorumu yapabilirsin.