Pratik Ev Dekorasyonu

Basit Tekniklerle Dekorasyon

Dekorasyon genel olarak baktığımızda kapsamlı bir konudur. Teknik detayların ve ayrıntılara dikkat edilmesi tabandan tavana kadar kullanılacak tüm iç tadilat malzemelerinin seçilmesi gibi ayrıntılar vardır. Bunları yapabilmek için uzman kişilerden mutlaka destek almak gerekir. Ama bunun yanında evimizde kendi imkânlarımız ile yenilikler yaparak ev dekorasyonu yapabilmemiz mümkündür. Küçük değişliklerle, eski eşyaları modernize ederek ve küçük objelerle mekânımıza yenilikler katabilmemiz mümkündür. Kullanmadığınız dantellerden tasarladığınız bir perde mutfağınız için hem çok şık olacaktır hem de özgün olacaktır. Pazarda bile bulabileceğiniz renkli kumaşlarla kuru erzak keseleri dikebilir, üzerine ismi olan çıkartmalar yapıştırarak hem şık hem de kullanışlı eşyalar tasarlayabilirsiniz.

 

Ev dekorasyonu tabi ki eskiden yani yaratmaktan ibaret değildir. İhtiyacınız olan bir sehpa ya da TV ünitesi gibi yeni mobilyalar alıp odanızı bu yeni mobilyalara göre dekore edebilmeniz de mümkündür. Son yıllarda ev dekorasyonunda eskiyi yenile akımı başladığı için yeni bir şeyler üretmek pek çok bayana hem daha eğlenceli geliyor hem de uygun fiyata trend bir dekorasyon yapmış oldukları için tercih ediliyor. Yaz ayları yaklaşmaya başladı. Balkon veya bahçe dekorasyonunda da yenilikler yapabilirsiniz. Çiçekler, saksılar, balkon veya bahçe takımlarını yenilemek, ya da elden geçirerek güneşli havalarda ailecek hoşça vakit geçirebileceğiniz mekânlar yaratabilirsiniz. Salon, mutfak, banyo, balkon veya bahçe yenilemek istediğiniz yer neresi olursa olsun zevkiniz ve kullanışınıza uygun seçenekler ile çok daha hoş ortamlar yaratabilmeniz mümkündür.

pratik-ev-dekorasyonu-8 pratik-ev-dekorasyonu-7 pratik-ev-dekorasyonu-5 pratik-ev-dekorasyonu-4 pratik-ev-dekorasyonu-3 pratik-ev-dekorasyonu-2 pratik-ev-dekorasyonu-1 pratik-ev-dekorasyonu


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. pratik-ev-dekorasyonu-6 Pratik Ev Dekorasyonu için yorumda bulun

    Pratik Ev Dekorasyonu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Pratik Ev Dekorasyonu için ilk yorumu yapabilirsin.