• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Poyraz Karayel Sinan Kimdir?

Poyraz Karayel Sinan Kimdir?

Poyraz Karayel dizisinin küçük Sinan’ ı dizide en çok merak edilen karakterlerin başında geliyor. Diziyi izleyen binlerce kişi, Poyraz Karayel Sinan kimdir? diye merak etmekte. Biz de bunun üzerine sizler için Poyraz Karayel dizisi Sinan kimdir? sorusunun yanıtını araştırdık. İşte karşınızda sevilen dizi Poyraz Karayel’in Sinan’ı.

Poyraz Karayel dizisinde Sinan karakterini Ata Berk Mutlu canlandırıyor. 14 Haziran 2005 doğumlu küçük yıldız, Çorlu’da dünyaya geldi. Daha 5 yaşında kameralarla tanışan Ata Berk Mutlu, Aşk Bir Hayal, Cuma’ya Kalsa, Anneler ile Kızları, Bulutların Ötesi gibi dizilerde yer aldı. Yıldızı ise Karadayı adlı dizide parladı. Daha sonra Poyraz Karayel dizisiyle yeniden ekranlara dönen Mutlu, sevimli görüntüsü ve sempatik tavırlarıyla milyonların beğenisini kazanmayı başardı.

Ata Berk Mutlu ile ilgili bilgileri verdikten sonra asıl sorumuz olan Poyraz Karayel Sinan kimdir? sorusuna gelelim. Sinan, Poyraz’ın biricik oğlu ve hayatta en çok değer verdiği varlıktır. Annesi ve babasının ayrılmasına çok üzülen Sinan, onları tekrar bir araya getirmek için binbir türlü oyun çevirse de başarılı olamaz. Yaptığı afacanlıklarla zaman zaman başını derde sokan Sinan, oldukça zeki ve hareketli bir çocuktur. Babasının aşık olduğu Ayşegül’le çok iyi anlaşan Sinan, Ayşegül’e olan sevgisi nedeniyle babasının onunla evlenmesine sıcak bakmaya başlar.

Bir önceki yazımız olan Çocuk Dizi Yıldızları İçin Yeni Düzenleme başlıklı makalemizde çocuk dizi oyuncuları için çalışma şartları, Çocuk Dizi Yıldızları İçin Yeni Düzenleme ve çocuk oyuncular için çalışma koşulları hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YENİ